Floriana bulbose

viridi rascal

Micha, cum facem cu bulbii de viridi rascal? Avand in vedere tu cu mine am fost cei care am dorit primii viridi rascal, cred ca ar fi corect ca noi sa ii oprim. Insa acum vad pe lista ca tu ai vrut 2... :? Deci ii opresti tu pe amandoi?
Tu cum crezi ca ar fi bine sa procedam?
 
Re: viridi rascal

Si ceilalti care au comandat...cum credeti ca ar fi corect sa procedam cu cei 2 bulbi?

Micha, il poti intreba daca are pe stoc inca 10 bulbi pe care sa ii trimita, daca e de acord... Desi pt el cea mai ieftina varianta este restituirea banilor pt ca altfel plateste iar transportul cu tnt....
 

michaela

Active Member
Da........... nici eu nu stiu cum sa fac???? :cry: :cry:
Nu cred ca-i convine sa mai cheltuie suplimentar cu transportul de-asta mi-a si zis.... -vezi o pagina in urma- ca ne restituie banii paypal...

Sini Dya.... sper sa nu va fie cu suparare....
Eu chiar daca am comandat 2 buc evident ca cedez una.... luasem 2 pt a face nr dat de el-italian- per set :(
Astept ce spuneti si voi si ma conformez...
 
Da...cu siguranta a costat multi bani...ne-a facut o favoare...
Of...cat de importanta este atentia cand faci un lucru. Bine macar ca doreste sa restituie banii si nu ne-a zis ceva de genul ca nu ar fi adevarat, ca el a trimis 12, ca ar fi iesit urat.
 

michaela

Active Member
da.............. el curat si eu in cacat! :) :rofl:
Daca era o punga mare... eram chiar in cacat zau! :oops:
Dar in pungulita aia... care era cat palma mea... ce naiba sa o mai suceasca nah! :x
 

michaela

Active Member
Sunt zgarciti ma.... ca la fete nici macar un rizomel n-a scapat in plus si unii sunt micuti :oops:
De boala zgarceniei a dat in eroare naibii... :x
 

michaela

Active Member
Acum.... imi vars si eu :evil: ca m-a incurcat rau.... cum naiba sa impart bulbii astia?!?!? :rofl: :cry: facem cum postase Calin parca ... ca se pot taia felii felii.... :rofl: :rofl: (glumesc evident! :) )
 

sarselia

Active Member
Moderator
Ce urat din partea lui.Adica e de bine ca macar ne restituie banii inapoi insa nu e frumos sa nu faca ceva in a trimte altii.
Din partea mea nu e nicio problema cu impartitul.Faceti cum doriti voi.
Eu sunt numai suparata ca totusi nu a luat in calcul si trimiterea altor bulbi.
 

sini

Well-Known Member
michaela,
stai linistita.Nu-i vina ta.Asta e.N-a fost sa fie.O sa-l gasesc prin alta parte.
 
D

dyayzh

Guest
Eu sunt de parere ca cele care au fost atat de amabile sa ne ajute cu aceasta comanda, respectiv Mihaela si Doina2009, sa primeasca cei 2 bulbi.
Nu te supara Alexandre, dar este comanda comuna nu cumparare gen cine ajunge primul :wink: si mi se pare foarte fair sa le multumim in acest mod :D
 

michaela

Active Member
Asteptam sa intre banii returnati si pe urma incep sa restitui/distribui
Evident bine ca nu a comentat in returnarea banilor ba si-a cerut in fiecare mail scuze dar... dar.... :roll: :roll:
 

sarselia

Active Member
Moderator
In fine haideti sa privim si partea plina a paharului.
E bine si asa cum este si va multumim fetelor pentru tot efortul depus.Ma alatur si eu celor care va spun ca voi meritati din plin acesti bulbi.

:hug: :hug:
 

michaela

Active Member
Mascha adresa pe pm comanda ta poate fi livrata
La fel Magda si Claude

Poxicuta nici tu nu ai Viridi poate ne vedem sambata dimineata la Piata Victoriei? -Spring Time? evident ca-ti "fur inimioara" :wink:
 

marirogo

Active Member
Corect, organizatoarele si-au batut capul cu comanda, asa ca e firesc sa ne revansam si noi macar asa -sa primeasca ele hipestrumii.
 
dyayzh a spus:
Eu sunt de parere ca cele care au fost atat de amabile sa ne ajute cu aceasta comanda, respectiv Mihaela si Doina2009, sa primeasca cei 2 bulbi.
Nu te supara Alexandre, dar este comanda comuna nu cumparare gen cine ajunge primul :wink: si mi se pare foarte fair sa le multumim in acest mod :D
Asa este, aveti dreptate. Ele s-au chunuit cel mai mult...deci merita
 

georgiana

Member
Si eu sunt de acorddd!!!!!!!
Nu mi trimiti coletul asa si vedem cum facem cu banii???
sunt nerabdatoareee :rofl:
trimit mp
 
Sus