Cryptocereus anthonyanum

tzep

Well-Known Member
Moderator
Uraaaa! :clap: :clap: :clap: :dans: :dans: :dans: Hai ca pooooooti! :marfa: Inca putiiiiiin ...... :rugaciune: :rugaciune: :rugaciune: :rofl: :rofl:
 

sarselia

Active Member
Moderator
Ce frumos!
Daca e si parfumata nota 10 pentru plantuta!
Sa ai parte de ea cat mai mult si sa mai faca si alte minunatii din astea!
:D
 

Adina-Ioana

Well-Known Member
Moderator
Pe mine una frunzele m-au atras din start, dar floarea pur şi simplu mă vrăjeşte! Să-ţi trăiască, dragă Cornelia! Cred că nu te poţi dezlipi de ea! Cel puţin eu una aşa aş păţi! :clap: :clap: :visator: Şi un pupic pentru frumoasa de ea! :*
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Da, nu m-am dezlipit de ea. Cu atat mai mult cu cat floarea n-o sa tina decat pana maine. :oops:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Wow! E dementiala! :eek: :eek: :eek: Pana acum imi placea prin aspectul "frunzelor", dar floarea e neinchipuit de frumoasa! :visator: :visator: Ce combinatie de culori!!!! :hipnotizat: :hipnotizat: :dans: :dans: :dans: :clap: :clap: :clap: :clap: Pacat ca nu poti transmite si parfumul ca sa ne oftici de tot! :wink: :rofl:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Mi-e greu sa-l descriu: clerodendron fragrans + hoya serpens + hoya lacunosa + .... o crema de piele. :rofl:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Asa, asa ....comenteaza ca sa "simtim" si noi! :wink: :rofl:
Eu ma tot uit la floare si nu-mi vine sa cred cum arata!!!!! :? :D :D :D
Ooooffff! :eek: Boala grea ....florile astea! :aoleu: :aoleu: :indragostit: :indragostit: :indragostit:
 

enya

Member
vai cit e de frumoasa floarea...am tot urmarit evolutzia bobocelului chiar daca nu am scris nimic...e superba si daca si miroase atit de frumos...nota zece cu felicitari...
 

helisananca

Member
am citit acum de la pag 1 la paginata 6 adica ultima ,am stat ceva de genul :ros_unghii: :ros_unghii: :ros_unghii: hai bobocule parca citeam un roman :rofl: si cand pac urmatoarea pagina vad floareaa :whew: zici ca eram la maternitate :oops: :rofl: felicitari o superbitate
 
Sus