Vanda spp.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

MariaRaluca

Member
Mai aveau una ca a mea, doua erau galbene cu picatele si una era cea inchisa la culoare.- toate aveau eticheta din plastic alb, separata cu tipul lor, - cum eu una nu am vazut la cele in vaza de prin magazinele mari. Au spus ca mai aduc, dar nu la pretul acesta... acum cine stie...

Pe eticheta colorata din carton scrie asa: Vanda Balanz cu site web www.greenbalanz.com
 

Camik

Active Member
Eu imi doresc mult de tot una ca a ta.Adica Roberts Delight Red.Aici nu aduc, e foarte greu de gasit asa ceva.
Sa-ti traiasca frumoasele!
 

sarselia

Active Member
Moderator
MariaRaluca a spus:
Mai aveau una ca a mea, doua erau galbene cu picatele si una era cea inchisa la culoare.- toate aveau eticheta din plastic alb, separata cu tipul lor, - cum eu una nu am vazut la cele in vaza de prin magazinele mari. Au spus ca mai aduc, dar nu la pretul acesta... acum cine stie...

Pe eticheta colorata din carton scrie asa: Vanda Balanz cu site web www.greenbalanz.com
Vanda Balanz nu exista ca si denumire.Este denumirea furnizorului.Dar e superba Roberts Delight Red pe care ai achizitionat-o.
Sa ai parte de ea si sa ii mearga bine!
 

MariaRaluca

Member
Daca e cineva care stie ca ajunge in Bucuresti intr-o perioada determinata (max o luna ) pot sa iau eu planta si sa o tin pana vine.
 

Camik

Active Member
Ar fi super,sa mi-o cumperi mie.
Problema este ,cine sa vina dupa ea...
Prin curier rapid trimisa nu se poate?Posta?
 

MariaRaluca

Member
Eu nu am curaj sa trimit prin curier. Mi-e prea teama ca se indoaie.
De aceea am zis daca stia cineva ca ajungea prin Bucuresti...
 

Camik

Active Member
Vanda ,cred ca este cea mai rezistenta la trimis prin posta .Nu pateste nimic.Dar pentru ca sa fi sigura ca ajunge intreaga ,prin firma de curierat rapid ,ajunge in aceasi zi fara priobleme.
 

MariaRaluca

Member
Imi pare rau, dar nu pot fi sigura 100% ca o impachetez eu cum trebuie, si de aceea prefer sa nu o fac.
De aceea era mai simplu cu luatul direct ...
 

CristianG

Well-Known Member
Vanda Pachara Delight infloreste din nou....Then & Now

Then(14 august 2009):
(1 iulie 2010):
( 22 octombrie 2010):
Now (12 iunie 2011):
 

sarselia

Active Member
Moderator
Re: Vanda Pachara Delight infloreste din nou....Then & N

CristianG a spus:
Then(14 august 2009):
(1 iulie 2010):
( 22 octombrie 2010):
Now (12 iunie 2011):

Ohoooo cata harnicie!Minunat!
Sa ne-o arati in toata frumusetea!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus