Starkl - garden

marirogo

Active Member
Eu am luat hortensii ! Nu sunt mari tulpinile, dar radacinile arata f. ok.
Fac imediat poze si vi le arat.
Eu am o 'Vanille-Fraise' disponibila si as da-o la schimb cu Annabelle, daca are cineva.
 

miki70

Active Member
Care este Vanille-Fraise in fotografii? Imi doresc o Vanille-Fraise deoarece este o paniculata si nu am nici una de ac tip dar nu am sa-ti dau la schimb Annabelle :(
 

happy

Well-Known Member
Marirogo ,arata bine plantele!Eu sunt de parere ca plantele de la ei sunt in concordanta cu preturile,dar sunt multumit.
Am luat un campsis galben'Judy"si este asa mica,dar are radacina perfecta,intr-un an se afce de trei metri.Iarba de Pampas roz la fel este micuta dar se va dezvolta :D
 

marirogo

Active Member
Happy exact la fel zic si eu- plantele sunt in concordanta cu pretul. Ce e important- radacinile, sunt ok.
Miki, ti-am raspuns.
 

miki70

Active Member
Si eu as vrea hortensii 2buc dar plec de sarbatori de acasa si nu pot fi cu ochii dupa colet.
 

bebe Iris

Active Member
Nu cred ca vine comanda asa de repede. Si ti le tine Riana, daca la ea ajunge comanda, pana cand o sa le poti primi. Nu?
 

bebe Iris

Active Member
Daca ma mai uit mult pe site...depasesc bugetul...deja imi plac 4 trandafiri, nu unul :rofl:
Si clematitele imi fac cu ochiul :)
 

bebe Iris

Active Member
Si la catolici Pastele cade in aceeasi duminica, anul acesta...asa ca nu o sa trimita Starkl asa de repede plantele.
 

ira

Member
Am intrat in posesia plantelor :D Eu sunt foarte multumita de ce am primit.Va multumesc fetelor :hug: Si asa m-am intalnit cu Irina :wink:
 

irinabv

Active Member
Moderator
Si eu sunt multumita de hortensia Vanille-Fraise. Nu este foarte mare dar are multi mugurasi pe tulpina. Maine verific si radacinile.
Multumesc mult Marirogo :hug: Ira, ma bucur ca ne-am intalnit :D
 

riana

Active Member
bebe Iris a spus:
Si la catolici Pastele cade in aceeasi duminica, anul acesta...asa ca nu o sa trimita Starkl asa de repede plantele.
ok fetelor atunci haideti sa comandam. sa-mi trimiteti mesaj cu ce vreti
 

marirogo

Active Member
Ma bucur fetelor, Irina si Ira ca au ajuns cu bine plantele la voi !
Sa avem parte de floricele cat de curand de la ele !
 
Sus