Plant Shop

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

taia

Active Member
Multa sanatate,grija mare ca bantuie un virus tare nenorocit.Am avut doua prietene care au bolit 10 zile.
Astept vesti.
 

victoria

Active Member
taia a spus:
Multa sanatate,grija mare ca bantuie un virus tare nenorocit.Am avut doua prietene care au bolit 10 zile.
Astept vesti.
Sper ca inca le mai ai.........prietenele :)
Si eu tot 10 zile am fost bolnava
scuze de off-topic
 

taia

Active Member
:rofl: :rofl: :rofl: Le mai am ,Victoria !Ce fain m-am exprimat,cred ca nu m-am trezit inca.Pe una dintre ele,o gradinareasa impatimita ca si noi, o astept acum la o cafea.
 

levviking

Member
Scuze pt absenţa mea de pe forum, acum încep să-mi revin.
Începând cu acest weekend, dorim să venim la târgul de pe Bd. Mărăşti, din Bucureşti, în fiecare sâmbătă şi duminică, până toamna târziu, prin noiembrie.
Toţi cei care au făcut comenzi pe site, şi sunt din Bucureşti sau pot veni să le ridice personal de la acest târg, scapă de taxele de transport, în plus vede şi plantele pe care dă banii.
Trebuie doar să ne anunţe pe mail, telefonic, etc...
 

bebe Iris

Active Member
levviking a spus:
Scuze pt absenţa mea de pe forum, acum încep să-mi revin.
Începând cu acest weekend, dorim să venim la târgul de pe Bd. Mărăşti, din Bucureşti, în fiecare sâmbătă şi duminică, până toamna târziu, prin noiembrie.
Toţi cei care au făcut comenzi pe site, şi sunt din Bucureşti sau pot veni să le ridice personal de la acest târg, scapă de taxele de transport, în plus vede şi plantele pe care dă banii.
Trebuie doar să ne anunţe pe mail, telefonic, etc...
Adica si daca suntem din provincie, putem sa rugam pe cineva sa le preia gata ambalate si sa n-i le trimita prin Posta Romana? Ar fi tare bine. :D
 

taia

Active Member
levviking a spus:
taia, săptămâna aceasta sper să ajungă o parte din plante, sunt deja pregătite, poate le expediem azi, cel târziu mâine prin Fan Courier. Restul după 1 mai, în special Hibiscuşii.
Vă trimit un mail puţin mai târziu cu lista de plante şi cu valoarea coletului.
Levvi,este deja vineri si nu mai primesc nici un semn.Daca ai trimis plantele miercuri,ar fi trebuit sa ajunga.Sper ca nu stau ratacite pe undeva,ca se usuca de tot saracutele.
 

levviking

Member
bebe Iris da, se poate.
marirogo am trimis mail, voi reveni azi cu lista de plante disponibile.

taia îmi cer scuze, sper ca azi să vină în sfârşit Fan Courier, ieri am semnat contractul, iar începând de azi 1 aprilie se poate comanda şi prin curierat. Coletul mi s-a promis că vi se va livra sâmbătă, altfel le-aş trimite doar luni.

Prin poştă livrările se fac doar luni, marţi şi miercuri, pt a nu sta plantele la ei peste weekend. Şi aşa există riscul ca unele colete să rămână blocate.

Mai aştept un telefon de la Banca Transilvania, pt a se putea plăti prin depunere de numerar în cont. Momentan sunt supărat pe ei, m-au plimbat vreo 10 zile pt o hârtie pe care n-o aveam, dar care nici nu există de fapt.

Începând cu săptămâna viitoare se va putea plăti şi online cu cardul, prin mobilpay.ro.

Gabiuta Venim atât sâmbătă cât şi duminică.
Vă aşteptăm cu drag.
 

levviking

Member
Gabiuta vă aştept cu drag.

Victoria luni vă trimitem coletul.

bebe Iris şi marirogo, o să aduc plantele duminică. Îmi cer scuze, nu am avut timp să fac o listă exactă, vă trimit mâine seara.

taia din păcate nu am primit încă, parola pt Fan Courier, rămâne pe luni.

nick1976, dimineaţa vă sun când ieşim din Breaza, e bine?
 

bebe Iris

Active Member
levviking a spus:
Gabiuta vă aştept cu drag.

Victoria luni vă trimitem coletul.

bebe Iris şi marirogo, o să aduc plantele duminică. Îmi cer scuze, nu am avut timp să fac o listă exactă, vă trimit mâine seara.

taia din păcate nu am primit încă, parola pt Fan Courier, rămâne pe luni.

nick1976, dimineaţa vă sun când ieşim din Breaza, e bine?
Nu duminica, ca nu am platit inca plantele. Doar in 11 le platim, domnul Levi. Asa ca le veti trimite prin posta romana si pentru mine si pentru Violeta , in 11 aprilie, in acelasi colet, cu plata ramburs :D
Multumim mult si ne iertati daca v-am incurcat cumva.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus