Plant Shop

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

levviking

Member
danero2004 a spus:
Am pre-comandat fuchsia un pack de 10 din culorile pe care le am pus acolo , deci cam pe la sfarsitul lui aprilie le voi avea ?
Mă uit pe lista de fuchsii, şi vă spun exact în ce dată pot să vă trimit.
Dar unde aţi făcut comanda?
 

levviking

Member
nick1971 a spus:
am mai dat si eu o comanda, nr.76, mai am una nr.40, cand incepeti livrarile la ce e disponibil? :D
Hibiscuşii vor fi disponibili după 1 mai, fuchsiile tot atunci, iar din prima comandă le avem pe toate.
De-altfel am putea să vă aducem plantele la sfârşitul săptămânii când mergem la Bucureşti, aşa nu mai plătiţi transportul şi putem să vă aducem plantele în două sau trei tranşe. Trebuie doar să stabilim un loc de întâlnire undeva pe centura din Ploieşti.
Am început deja livrările, dar le-am sistat din nou. La noi este cam frig pt a livra plantele, în special fuchsiile.
Dacă mă iau după Busu de la protv, ar trebui să începem să livrăm din nou de joi sau vineri, dar nu-mi place că stau plantele închise în cutie, la poştă, două zile în plus, sâmbăta şi duminica.
Dar o să pregătim plantele dacă e mai cald şi luni livrăm mai multe colete, astfel încât până la sfârşitul săptămânii viitoare să livrăm toate comenzile la care avem deja plantele disponibile.
Mulţi aşteaptă deja plantele cu nerăbdare. :ros_unghii:
 

levviking

Member
danero2004 a spus:
scuze , mai era un pas...;-) acum e completa . comanda nr 77.
Da, l-am primit, mulţumesc tuturor celor ce au comandat de la noi, dar am o rugăminte mare, când mai daţi o comandă, vă rog să adăugaţi un comentariu, în care să specificaţi numele de utilizator de pe egradini.ro, îmi este greu să verific la fiecare comandă dacă trebuie să ofer discount sau nu?

Mulţumesc anticipat.

Referitor la comanda dumneavoastră domnule danero2004, din păcate numai peste 4 săptămâni va fi gata tăviţa cu fuchsii, adică pe 20-22 aprilie, iar dacă le livrăm prin poştă sau curier, atunci numai luni 25 aprilie.
 

nick1971

Active Member
levviking a spus:
nick1971 a spus:
am mai dat si eu o comanda, nr.76, mai am una nr.40, cand incepeti livrarile la ce e disponibil? :D
Hibiscuºii vor fi disponibili dupã 1 mai, fuchsiile tot atunci, iar din prima comandã le avem pe toate.
De-altfel am putea sã vã aducem plantele la sfârºitul sãptãmânii când mergem la Bucureºti, aºa nu mai plãtiþi transportul ºi putem sã vã aducem plantele în douã sau trei tranºe. Trebuie doar sã stabilim un loc de întâlnire undeva pe centura din Ploieºti.
Am început deja livrãrile, dar le-am sistat din nou. La noi este cam frig pt a livra plantele, în special fuchsiile.
Dacã mã iau dupã Busu de la protv, ar trebui sã începem sã livrãm din nou de joi sau vineri, dar nu-mi place cã stau plantele închise în cutie, la poºtã, douã zile în plus, sâmbãta ºi duminica.
Dar o sã pregãtim plantele dacã e mai cald ºi luni livrãm mai multe colete, astfel încât pânã la sfârºitul sãptãmânii viitoare sã livrãm toate comenzile la care avem deja plantele disponibile.
Mulþi aºteaptã deja plantele cu nerãbdare. :ros_unghii:
multumesc mult, sunt de acord sa ne intalnim, doar sa nu fie prea dimineata :)
multumesc si ptr discount :hug:
 

levviking

Member
Nu cred că la ora 8, este prea devreme, nu :nu stiu:
Iar discountul este valabil pt toţi utilizatorii acestui forum. Am scris mai devreme, tot în acest topic, pe la pagina 14, dar mai postez o dată.

Reducere pt utilizatorii foarte harnici de pe forumul egradini.ro.
Trebuie doar să vă alegeţi plantele, să le comandaţi şi să menţionaţi, printr-un mesaj, numele utilizat pe acest forum.
Această reducere se face în funcţie de numărul de postări pe forumul egradini.ro, până la data în care efectuaţi comanda:
500-1.000 postări 5% reducere,
1.000-5.000 reducere 10%,
5.000-10.000 reducere 15%,
peste 10.000 postări 20%.

Reducerea se aplică la toate plantele cu excepţia celor care sunt afişate la reduceri.
Spor la postat (dar şi de citit) pe acest forum.
 

levviking

Member
danero2004 a spus:
Am uitat să vă întreb domnule danero2004, mai aveţi probleme cu vizionatul pozelor la noi pe site?
Am testat şi eu, la mine merge, Internet Explorer 8, java, etc.
Am testat şi acasă, de-acolo nu merge, încerc să repar problema cît mai repede, dar deocamdată nu am găsit o soluţie viabilă.
Eu personal folosesc Google Chrome, este mai rapid, încarcă orice pagină în jumătate din timpul necesar lui IE8, în plus este cel mai folosit browser în românia în luna ianuarie 2011. Cu el nu am întâmpinat probleme.
Dacă doriţi să rămâneţi totuşi la IE8, o soluţie simplă ar fi ca după ce v-aţi uitat la cele 2-3-4 poze, să apăsaţi F5 de pe tastatură şi revine la pagina anterioară.
Mai lucrez oricum la această problemă.
Dacă mai au şi alţii probleme de vizionare, vă rog să-mi scrieţi, dar daţi şi ceva detalii: browser, etc...
 

sarselia

Active Member
Moderator
Eu as dori daca se poate sa imi livrati comanda dupa data de 1 aprilie.

Va multumesc frumos!
 

marirogo

Active Member
Si eu am mai dat o a 2-a comanda, la care am specificat ca as dori ca cele 2 comenzi sa fie cumulate. Sper ca se aproba !
 

belisima

Well-Known Member
:oops: desi mi-am promis ca nu mai cumpar fucsii (nu reusesc deloc sa le pastrez peste iarna,de fapt mor din vara :roll: ) cred ca o sa ma combin cu vecina la un pack de 10,e in ordine daca punem cate 2 din fiecare varietate pe care o vrem?
 

fdana

Member
Si eu am facut o comanda de fuchsii dar am dorit 2 packuri mix insa nu am stiut daca trebuie sa pun din fiecare pack in cos?Eu am pus doar 2.Am specificat ca o vreau pt inceputul lunii mai insa nu am scris si numele utilizat aici pe egradini.
 

fdana

Member
fdana a spus:
Si eu am facut o comanda de fuchsii dar am dorit 2 packuri mix insa nu am stiut daca trebuie sa pun din fiecare pack in cos?Eu am pus doar 2.Am specificat ca o vreau pt inceputul lunii mai insa nu am scris si numele utilizat aici pe egradini.
Order: #000078 placed on 2011-03-22 13:37:49
 

levviking

Member
sarselia a spus:
Eu as dori daca se poate sa imi livrati comanda dupa data de 1 aprilie.

Va multumesc frumos!
Bine,
dar daţi-mi vă rog nr comenzii, sau adresa de mail, pe pm vă rog.
Aveţi şi un discount frumos.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus