Plant Shop

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

levviking

Member
victoria a spus:
si eu am facut o comanda de 200 lei.Abia astept sa o primesc :D
să sperăm ca săptămâna viitoare să vină odată primăvara....
ca să începem livrările, dar staţi liniştiţi, vom lua legătura înainte de a livra plantele. Nu vrem să avem surprize.
 

levviking

Member
LA MULŢI ANI :!: :!: :!: tuturor femeilor :)
Nu uitaţi astăzi se va difuza pe TVR 1, între orele 16,00 şi 17,00, un reportaj care a fost filmat la grădinăria noastră din Săcele.
:)
 

carla

Active Member
Eu spre rusinea mea am uitat cu totul de reportaj, desi am fost acasa. Dar o sa vin sa vad pe viu pepiniera cand se mai incalzeste afara :D
 

sarselia

Active Member
Moderator
Minunat!
Ne-am bucura extrem de mult sa va vedem si sa facem cunostinta cu frumoasele flori pe care le cresteti cu atata drag!
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Eu am deschis cind era un cor bisericesc :( si am urmarit pina la sfirsit emisiunea drept pentru care am inteles ca a fost la inceput.........Asa ca asteptam linkul respectiv,ce sa facem?
 

levviking

Member
Reportajul a fost difuzat la ora 4:20-4:30, aproximativ.
Dar din păcate a fost filmat în luna februarie, era zăpadă, aşa că nu prea se văd multe plante, şi au arătat doar una dintre sere, cea cu primulele, deşi au filmat şi în celelalte sere, dar probabil că nu era la fel de interesant, dacă nu erau multe plante înflorite.
Oricum reportajul este unul tipic TVR-ului. :rofl: :rofl: :rofl:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Nu zice asa ca celelalte posturi in afara de can-can-uri mai difuzeaza si altceva? :x
Montajul cred ca a fost facut ca sa ajunga cit mai multe informatii intr-o singura ora pentru cei de limba maghiara.
Scuzati offtopicul.
Reluam comenzile:trebuie sa ma mai uit prin site ca prea sunt multe atragatoare :D
 

presco

Active Member
Ma bucur ca avem un furnizor activ pe forum care ne informeaza si ne raspunde la toate intrebarile, stiu ca avantaje sunt de ambele parti, dar la cat dezinteres am intalnit pe alte firme nu pot decat sa apreciez munca pe care o depune levviking. Felicitari!
 

levviking

Member
şi eu mă bucur, că am găsit acest forum, este cel mai bun.
de aici aflu şi eu ce plante se caută, şi multe informaţii utile pe care nu le-am găsit pe alte forumuri, plus de asta aici pot să pun link-uri către site-ul meu, fără să mi se şteargă postările. :rofl:
Pe toate celelalte forum-uri se discutau despre plante şi flori de la supermarket, la ce preţuri sunt, unde e mai ieftin, site-uri din olanda, germania, etc., iar când am postat şi eu câteva preţuri, sau link către plant-shop.ro, mi se ştergeau în max. 2 ore. :x
Halal ţară avem, cu oameni deştepţi boc(pardon foc). Scuze cu câteva excepţii, printre care şi utilizatorii de pe acest forum. :)

vreau să vă anunţ că în acest weekend vom fi prezenţi la târg în Bucureşti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus