Furnizor trandafiri- Hobby Plant

anasstasia

Active Member
Am vorbit acum cu D-ul Kis si mi-a spus ca are si Parade. Yupy!!!! Abea astept sa-i primesc :D :D
Ii va pune la posta luni si o sa-i primesc probabil in citeva zile.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
saptamina trecuta am facut comanda cred ca era miercuri ,dar ne-am inteles sa puna coletul la posta luni ,ca sa nu stea in weekend ,si asa a si facut ! :D
 

elipopa

Active Member
infloriti la mine recomand cu caldura tuturor acest furnizor, la toamna o sa mai iau si restul soiurilor, regret enorm ca nu am luat in toamna trecuta!!



urmeaza si Imparateasa Farah!!
sunt extrem de incantata de calitatea trandafirilor, vivaldi e mai mofturos, dar sper sa creasca si el!!
 

elipopa

Active Member
si Imparateasa Farah, se pregateste acum de al treilea val de inflorire, la fel si Mabella si Ravel care sunt plini de bobocei!!


 
D

dyayzh

Guest
Va rog sa va limitati conversatiile strict la furnizor, iar admirea pozelor sa o facem la topicul dedicat acestui lucru :wink: :D
 

victoria

Active Member
Daca mai face cineva comanda as vrea si eu vreo 2-3 :D , dar ma gandesc ca nu se merita sa fac comanda singura doar pentru atata
 

elipopa

Active Member
victoria a spus:
Daca mai face cineva comanda as vrea si eu vreo 2-3 :D , dar ma gandesc ca nu se merita sa fac comanda singura doar pentru atata
Expediaza prin posta romana, taxeaza normal, ramburs+ taxa pe kg!
Nu are rost sa dam comanda comuna! eu anul trecut am luat 5 si am dat cam 10 ron pe taxa! livreaza cu radacina nuda si sunt usori!
trandafirii sunt foarte dezvoltati si au inflorit exact ce trebuia, au fost mereu plini de flori!!
 

elipopa

Active Member
eu am si dat comanda, are toate soiurile pe care mi le doresc si le rezerva pana la sfarsitul lui octombrie! Ma va anunta inainte cu trei zile de expedierea coletului!!
 

anasstasia

Active Member
Si eu am luat anul trecut de la ei si am fost foarte multumita. Am avut insa o pierdere. Am cumandat insa si acum. Evident am cerut Hocus Pocus (Cirkus) 2 buc., Versilia, Monika si Mabella.
 

R@MONA

Active Member
Am sunat sambata, am vorbit cu domnul si mi-a spus ca luni ii trimite, am cerut prin curier.Ieri au si ajuns trandafirii, sunt foarte frumosi, dezvoltati, crengute sanatoase, iar domnul foarte prompt.A avut tot ce am dorit.
 
Sus