Furnizor trandafir- Farkas

bebe Iris

Active Member
nick1971 a spus:
vreau si eu, plsss ca la cei din Serbia nu au nimic din ce doream :cry:
HOCUS POCUS 3 buc
KAISERIN FARAH 2 buc
UTOPIA 2 buc
multumesc :*
Bine Nick, doar ca inca nu stim ce soiuri are disponibile...decat in 15 feb, sau poate ii scrie lui Eli :?
 

victoria

Active Member
bebe Iris a spus:
nick1971 a spus:
vreau si eu, plsss ca la cei din Serbia nu au nimic din ce doream :cry:
HOCUS POCUS 3 buc
KAISERIN FARAH 2 buc
UTOPIA 2 buc
multumesc :*
Bine Nick, doar ca inca nu stim ce soiuri are disponibile...decat in 15 feb, sau poate ii scrie lui Eli :?
Bebe, te rog frumos,as vrea si eu:
1 Hocus Pocus
1 Red Berlin
1 Kaiserin Farah
1 Utopia
:oops: :hug:
 

bebe Iris

Active Member
Daca vor fi Victoria, o sa facem cumva. Nu stiu cum o sa impachetez coletele, adica in ce? Poate in saci de nailon? :?
 

bebe Iris

Active Member
Deja sunt cam 35 de trandafiri in comanda. Asa ca ma opresc aici. Astept oferta si apoi lansam comanda.
Povestim in 15 februarie. :D
 

victoria

Active Member
bebe Iris a spus:
Daca vor fi Victoria, o sa facem cumva. Nu stiu cum o sa impachetez coletele, adica in ce? Poate in saci de nailon? :?
Doar daca se poate.Daca nu..... asta e, nu-i nici o suparare
 

bebe Iris

Active Member
victoria a spus:
bebe Iris a spus:
Daca vor fi Victoria, o sa facem cumva. Nu stiu cum o sa impachetez coletele, adica in ce? Poate in saci de nailon? :?
Doar daca se poate.Daca nu..... asta e, nu-i nici o suparare
:D se poate Victoria, stai linistita, spun doar ca in 15 feb aflam ce are disponibil...poate nu are ce ne place noua.
 

geodezia

Well-Known Member
rosak

am luat si eu de aici dar eu mi-am dorit hocus pocus . si nu a vrut decit minim 10 asa scia pe site pina la urma am vorbit telefonic si nu a mai vrut 10 ci minim 15 asa ca am luat 15 adevarul ca sunt de calitate si hocus pocus cred ca merita toata cheltuiala si keiserin farah ca si pe ala mi l-am dorit . dar sunt de calitate
 

victoria

Active Member
bebe Iris a spus:
victoria a spus:
bebe Iris a spus:
Daca vor fi Victoria, o sa facem cumva. Nu stiu cum o sa impachetez coletele, adica in ce? Poate in saci de nailon? :?
Doar daca se poate.Daca nu..... asta e, nu-i nici o suparare
:D se poate Victoria, stai linistita, spun doar ca in 15 feb aflam ce are disponibil...poate nu are ce ne place noua.
multumesc frumos,esti o draguta :hug:
 

Simonikz

Member
Buna....sper sa nu ma fi trezit cam tarziu..... se poate sa ma adaugati si pe mine la lista voastra ?
 

bebe Iris

Active Member
Sa aflam Simo ce trandafiri va avea disponibili si apoi vedem cum ne organizam. Poate facem 2 comenzi in zone diferite ale tarii.
 

elipopa

Active Member
as face si eu o comanda comuna, dar mie inca nu mi-a raspuns la e-mail, o sa mai insist!
 

georgiana

Member
Daca mai este loc in comanda as vrea si eu 3buc:
1 Hocus Pocus
1 Kaiserin Farah
1 UTOPIA
Daca nu se poate ok!!!!!!!
 
Sus