Furnizor trandafir- Farkas

elipopa

Active Member
i-am trimis si eu e-mail , astept sa vad daca-mi raspunde, i-am cerut oferta de primavara! daca-mi trimite ceva o sa postez aici oferta si restul informatiilor pe cre mi le va transmite!
va pup!
 

bebe Iris

Active Member
Buna seara !

Oferta de primavara va fi lansat doar dupa 15 febr.
Comezile prin posta romana in tara se onoreaza la comezi de peste 15 - 20 butasi.

Farkas Balázs "Smici"

:rofl: acesta a fost raspunsul domnului...vezi Anna daca am scris romaneste?! :rofl:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
:? da ce are omul asta ? Bebe fa comanda comuna cu Eli si asa poate ajungeti la 15 buc :)

in orice caz nu mi se pare normal ,daca ar avea sa zicem 50 de soiuri de trandafiri ,mai ziceam dar asa ..... doar noi nu amenajam locuri publice ,ca sa luam cu zecile !


poate in toamna nu prea avut comezni si mie de aia mi-a trimis ? :? sau .. nu stiu ...
 

bebe Iris

Active Member
sannamaria a spus:
:? da ce are omul asta ? Bebe fa comanda comuna cu Eli si asa poate ajungeti la 15 buc :)

in orice caz nu mi se pare normal ,daca ar avea sa zicem 50 de soiuri de trandafiri ,mai ziceam dar asa ..... doar noi nu amenajam locuri publice ,ca sa luam cu zecile !


poate in toamna nu prea avut comezni si mie de aia mi-a trimis ? :? sau .. nu stiu ...
Nu stiu...in toamna i-a spus d-nei Iudit ca nu vinde ca sunt de calitate inferioara butasii, iar tie ti-a trimis calitatea I...asa ca...
Lasa Anna ca o sa lansez o comanda mai mare, sau o sa scriu in maghiara si eu, ca stiu. Mai bine scriam direct ungureste dar am vrut sa ma lamuresc... :rofl:
 

bebe Iris

Active Member
ira a spus:
Deci eu pt 2 trandafiri ... nici nu are rost sa mai vorbesc cu dansul :astept:
Lasa Ramo ca iti comand eu si ti-i trimit prin posta, nu-i stres...doar sa aiba in oferta de primavara ce ne dorim noi. :D
 

anasstasia

Active Member
Bebe draga, sti ca sint nebuna dupa trandafiri :roll: . Ma interesau si pe mine 6 buc. M-as baga si eu in comanda voastra comuna daca sinteti de acord.... :rugaciune:
 

bebe Iris

Active Member
anasstasia a spus:
Bebe draga, sti ca sint nebuna dupa trandafiri :roll: . Ma interesau si pe mine 6 buc. M-as baga si eu in comanda voastra comuna daca sinteti de acord.... :rugaciune:
Sigur, o sa comand eu si apoi le expediez catre voi, numai sa aiba d-ul ca se razgandeste des :)
 

bebe Iris

Active Member
Deja sunt 15 trandafiri, asa ca asteptam data de 15 februarie sa lansez comanda. :D
Pastram legatura fetelor, dragutelor! :D
 

anasstasia

Active Member
Saru'mina! Stiam eu ca nu ma lasi la nevoie! Importanta este intentia si bunavointa ta.
Doamne de cind ma uit dupa Hocus-pocus......
 

bebe Iris

Active Member
anasstasia a spus:
Saru'mina! Stiam eu ca nu ma lasi la nevoie! Importanta este intentia si bunavointa ta.
Doamne de cind ma uit dupa Hocus-pocus......
:hug: :* si euuuuu, de 2 ani!!!
Cu multa placere te ajut! :D
 

elipopa

Active Member
I-am trimis si eu mesaj, dar nu mi-a raspuns! astept ......sa vedem ce are disponibil in oferta de primavara!
 

nick1971

Active Member
vreau si eu, plsss ca la cei din Serbia nu au nimic din ce doream :cry:
HOCUS POCUS 3 buc
KAISERIN FARAH 2 buc
UTOPIA 2 buc
multumesc :*
 
Sus