Furnizor de irisi si hemerocalisi din Ungaria

bradut

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

Claude, daca te uitai in lista mea, vedeai ca mie mi-a stat pe creier inainte. :rofl:
 

bradut

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

Trebuie sa recunosc ca acest colectionar are multi irisi pe gustul meu, insa trebuie sa-mi pun, totusi, frana. E greu. :)
 

geodezia

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

asta e lista mea
Starring Új
Santana Új
Lilac Wine Új
Fort Apache Új
Epicenter Új
Connection Új
Gnus Flash Új 1400
Canterbury Tales Új 800
Bewilder Beast Új 480
Wood Wine 400
Tanya 480
Noctamburne 800
total vreo 4400
unde am gasit preturi am pus unde nu poate ne spune daca are sau nu vedem la facturare
stiti cumva paritatea
 

geodezia

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

da ce nu intelesei eu bine primul site sau al 2 lea ca eu pusei de pe al 2lea site
voi de pe care puserati ?
 

bradut

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

Asa-i, Cristina, s-ar putea sa nu aiba prea multi disponibili dintr-un soi, mai ales din cei noi, pe care-i are la un pret mai mare. Eu am emotii chiar si la cei de 400 ft, fiindca tipul nu e furnizor, din pacate. :(
 

bradut

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

claude a spus:
bradut a spus:
Claude, daca te uitai in lista mea, vedeai ca mie mi-a stat pe creier inainte. :rofl:
e clar, iar e pe baza de copiat :rofl:
Da, dar din nefericire, e mai nasol ca la trandafiri, ca acolo era vorba de furnizor, iar aici, doar de un colectionar. :cry:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

eu sper totusi ca sa gasisti cea ce va doriti ,eu i-am zis ,ca suntem mai multi care participam la comanda ,si cred ca daca ar avea doar cate un bulb disponibil nu mi-ar fi dat ditamai lista :roll:


ma rog eu nici nu vroiam sa cumapr irisi ,dar cum tot ma uit ce va comandati parca imi vine sa comand si eu vreo doua :pumni:

dar o sa pun lista mea ultima ca poate asa nu o sa mai gasesc ce vreau si na......... scap de o cheltuiala, ca si asa nu mai am buget pt flori :tavalit:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

bradut a spus:
Da, dar din nefericire, e mai nasol ca la trandafiri, ca acolo era vorba de furnizor, iar aici, doar de un colectionar. :cry:
Pai nu-i nimic, ca daca nu are tot ce vrem ne reorientam rapid si mai facem o comanda pe unul din site-urile alea de furnizori :rofl:

Geo
Iar asta e albumul, in care gasesti o parte din cei din tabel, care nu apar in album ii cauti pe net
https://picasaweb.google.com/1082785410 ... riszek2012
 

bradut

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

sannamaria a spus:
eu sper totusi ca sa gasisti cea ce va doriti ,eu i-am zis ,ca suntem mai multi care participam la comanda ,si cred ca daca ar avea doar cate un bulb disponibil nu mi-ar fi dat ditamai lista :roll:


ma rog eu nici nu vroiam sa cumapr irisi ,dar cum tot ma uit ce va comandati parca imi vine sa comand si eu vreo doua :pumni:

dar o sa pun lista mea ultima ca poate asa nu o sa mai gasesc ce vreau si na......... scap de o cheltuiala, ca si asa nu mai am buget pt flori :tavalit:
Ana, oricum ne-ai facut-o cu tipul asta. Cred ca daca m-as potrivi, as lua jumate din cea are. :rofl: am fost fata cuminte, si m-am oprit la ce ma doare mai tare. :)
 

bradut

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

claude a spus:
Pai nu-i nimic, ca daca nu are tot ce vrem ne reorientam rapid si mai facem o comanda pe unul din site-urile alea de furnizori :rofl:
Facem, Claudelu', ca-i boala tare grea. Parca-i mai rau ca la trandafirita, zau. :rofl:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

na fetelor ,stati cuminti nu mai ziceti si de alte comenzi ,ca de ma apuc si de irisi chiar ma dau astia afara :rofl:
 

geodezia

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

Santana 400
Sprekless 400
Summer Sunshine 400
Ocelot 400
Kona Coast 400
Epicenter 400
Carnival Song 400
Bewilder Beast 400
Noctambule 800
wench 400
vigilante 400
asta e 4800 cit o fi in bani romanesti
 

geodezia

Well-Known Member
Re: furnizor irisi si hemerocalis ungaria

:cry: :cry: cred ca m-am timpit de tot nu mai vad nimik in fata ochilor decit flori
 
Sus