Concurs: Cea mai frumoasa gradina in 2009

Cea mai frumoasa gradina in 2009

  • Melimeli

    Votes: 0 0,0%
  • Albela

    Votes: 0 0,0%
  • Victoria

    Votes: 0 0,0%
  • Mymo

    Votes: 0 0,0%
  • Madairina

    Votes: 0 0,0%
  • Riana

    Votes: 0 0,0%
  • Elenafles

    Votes: 0 0,0%
  • Macaleandra

    Votes: 0 0,0%
  • Eldanyro

    Votes: 0 0,0%
  • Rachita Catalina

    Votes: 0 0,0%
  • Nick1971

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Mnina

Well-Known Member
Moderator
Eu am uitat sa votez,imi pare rau,insa sa stiti ca apreciez toti gradinarii,efortulsi pasiunea lor sunt rasplatite de plante minunate si cateodata si de buruieni.
Felicitari tuturor!
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Felicitari fetelor!!!
Numai si pentru cit ati muncit si tot meritati aplauzele noastre.......... :clap: :clap: :clap:
 

Carmen 1

Member
Felicitari tuturor participantilor si in special castigatorilor pentru gradinile minunate pe care le aveti.... :rose:
 

simali

Member
Felicitari castigatorilor.
Felicitari desigur si tuturor participantilor.

Abia astept sa vad cum vor arata gradinile noastre, ale tuturor peste 5-6 ani. O sa fie o feerie sectiounea aceasta, sunt convinsa!
Abia astept concursul de la anul. :gandit:
 

elenafles

Active Member
Multumesc pentru premiu :D .Astazi am primit coletul de la Aleinad. Dupa cum arata cred ca in primavara o sa infloreasca forsithia. :D
 

sonia

Member
Felicitari fetelor pt.premiu sa va bucurati din plin de realizarile voastre si sa va dea Dumnezeu putere sa faceti si pe mai departe ce va propuneti.

Felicitari tuturor participantilor la concurs pt curaj(eu nu am avut :oops:) si realizari.Mi-a fost tare greu sa aleg cui sa dau votul pt ca mi-au placut multe si din toate am avut ceva de invatat. :clap: :clap:
 

aleynad

Active Member
Moderator
Elenafles si Riana, sper ca premiile sa infloreasca anul viitor pe masura frumusetii gradinilor voastre :D
Sa va bucurati de ele si sa ne aratati poze anul viitor! :wink:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus