Clematite, trandafiri, hemerocallis...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

geodezia

Well-Known Member
Bun venit Maria acasa sanatoasa si intrega dupa atitea peripetii ... odihna placuta ...ca pe urma incepe iar nebunia
 

clematite

Well-Known Member
:(
Am ajuns cu bine
Am facut un accident la Timsoara, fara victime si fara raniti, dar am lovit inca 2 masini. :(
Am adus acasa masina pe plarforma. :(
 

carla

Active Member
Vaaai ce drum de cosmar, ghinion dupa ghinion :( Cred ca mai bine mai stateai in Polonia cateva zile, pana venea vreme mai buna dar de-acum deja e prea tarziu pentru sfaturi
Tu esti bine altfel?
 

claude

Well-Known Member
Moderator
:eek: Vai doamne Maria, iar accident? Ce ghinion pe tine :( Bine ca n-ai patit nimic, desi e nasol si cu masina busita rau, inseamna bani aruncati :(
 

geodezia

Well-Known Member
:cry: :cry: de aia nu imi iau eu carnet pur si simplu imi e frica ... eu una dupa un accident nu m-as mai urca la volan da cica trebuie sa te urci ca sa nu iti mai fie frica
Maria fruntea sus fiarele se repara bine ca nu s-au intimplat alte minuni
se repara cu asigurarea ...
bbbbbrrrrrrr mi se zbirleste pielea pe mine cind ma ginsesc ca dupa drumu indurat frig zapada ti s-a mai intimplat si asta ...
lasa sa fii tu sanatoasa ca restu se face ...
 

clematite

Well-Known Member
Va multumesc. Chiar am avut mare ghinion. :(
Am plecat la drum, si dupa cateva ore de drum, a inceput o criza de durere de genunchi, dreptul, dar durere groaznica cum nu am pomenit. :cry: Am gasit la granita un magazin, dar avea numai aspirina. Am oprit, am luat vreo 3, am mancat, si am plecat.
Am mers mai bine, dar am ramas in Gyor, pana a doua zi la 10. Am terminat intre timp si aspirinele. :(
Dupa ce am plecat, cam la o jumatate de ora a inceput iarasi genunchiul, dar mai intens. :cry: Am condus 300 de km urland si plangand in masina, cu o mana pe volan si cu una masand genunchiul. Durerea s-a extins pana in sold. Am "fugit" pe autostrada ca sa ajung mai repede in tara , sa pot trage la o farmacie. Am luat cel mai puternic calmant, si dupa vreo 40 de min, a mai incetat durerea.
Apoi, dupa ce am alimentat, am facut minunea. :eek:

Ii multumesc Domnului, :rugaciune: ca cei din masina din fata nu au patit nimic, in rest...cheltuieli.

Am descarcat masina, am facut inventarul si imi lipsesc niste produse. :aoleu:

Dupa atata munca, ma lovesc iarasi de lipsa ambalajelor, ca nu mi le-a trimis, pur si simplu. :?
 

maxie

Member
Bine ca ati ajuns cu totii acasa !! Eu zic sa dai fuga maine la doctor si sa vezi de picior,ca masina se repara si restul sa mai astepte. Sanatatea e cea mai importanta !!
 

Dea

Active Member
Maria, sanatatea in primul rand!!!
Chiar daca ai avut un drum groaznic, accident si surprize privind unele aspecte legate de produse, toti cei de aici ( si vreau sa cred acest lucru ) iti transmit cel putin un gand bun!! Daca consideri ca iti putem fi de vreun ajutor, te rugam se ne spui! ( am speranta ca membrii forumului vor interpreta corect spusele mele si in numele celorlalti ).
Important este ca ai ajuns acasa! Vei reusi sa rezolvi si problemele de ordin material, vei reintra intr-un ritm mai calm de functionare si, la un moment dat, vei ajunge sa te si amuzi pe ici-pe colo, cand iti vei aduce aminte de acest drum cu mari peripetii si incercari!! Toate acestea, cu multa sanatate, este prioritara pentru oricine!! :hug:
 

ghia_don

Active Member
Maria, imi pare rau sa aud ca ai avut probleme, care nu-s bune defel cind apar :( ..
Dar gindeste-te in primul rind la sanatatea ta si pe urma la celelalte !
Noi sintem alaturi de tine :hug:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus