Clematite, trandafiri, hemerocallis II

nicol

Member
Re: Clematite, trandafiri, hemerocallis...

Am vazut, am vazut! Totusi, am pata pusa pe el, asa ca sunt pregatita sa risc!
 

bebe Iris

Active Member
Re: Clematite, trandafiri, hemerocallis...

clematite a spus:
bebe Iris a spus:
:dans: Am primit clematitele, draga Maria si sunt asa de mari si frumoaaaaaaase! :visator:
Multumesc mult, mult, mult!!! :hug: :*
Draga bebe, stiu ca te interesa trandafirul Treasure Trove, il mai doresti? A ramas in lista cand mi-ai scris despre el.
Daca nu, nu-i bai. ;-)
Eu imi comand unul, l-am cautat si imi place. :eek: Este impresionant.

http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=2.6109&tab=1
:D Eu l-am cautat 3 ani si in al 4-lea l-am gasit. Deci il am deja in gradina, sper sa traiasca, pentru ca imi cam da emotii.
Multumesc oricum, draga Maria! :hug:
 

bebe Iris

Active Member
Da, rambler cu o singura inflorire, in buchete. E roz-portocaliu si florile se decoloreaza in timp pana la alb-crem, avand in buchet mai multe nuante odata, ca si la Ghislaine de Feligonde.
 

MASCHA

Active Member
Maria am facut o comanda pe adresa de mail <clematite.engros@gmail.com>;,dar nu am primit nici un raspuns,unde trebuie sa fac comanda ?
 

ghia_don

Active Member
Geo, ce ai postat tu e o planta ierboasa de gradina si anuala pe deasupra...superba ce-i drept...Se gaseste in multe culori. :D
 

clematite

Well-Known Member
MASCHA a spus:
Maria am facut o comanda pe adresa de mail <clematite.engros@gmail.com>;,dar nu am primit nici un raspuns,unde trebuie sa fac comanda ?
Ah, am citit acum mesajul, uitasem complet de comanda si uitasem si a cui este! :(
Sa stii ca totusi miroase a citrice Pink Swing, cand se deschide floarea complet.
Cand sa iti trimit plantele? luni sau marti, da? cu posta, da?
ma ierti, da? te rog :rose:
 

MASCHA

Active Member
clematite a spus:
MASCHA a spus:
Maria am facut o comanda pe adresa de mail <clematite.engros@gmail.com>;,dar nu am primit nici un raspuns,unde trebuie sa fac comanda ?
Ah, am citit acum mesajul, uitasem complet de comanda si uitasem si a cui este! :(
Sa stii ca totusi miroase a citrice Pink Swing, cand se deschide floarea complet.
Cand sa iti trimit plantele? luni sau marti, da? cu posta, da?
ma ierti, da? te rog :rose:
Poti trimite plantele luni sau marti,cand iti convine,cu posta.
Astept sa-mi spui suma de plata si contul,am sa-ti dau mail cu adresa.
Multumesc mult si nu-ti fa probleme la cate mailuri primesti ,este normal sa nu le vezi pe toate :hug:
 

jkati

Member
Din oferta de anultrecut nu se poate comanda nimic?As fi dorit si de acolo ceva. Daca nu atunci raman cu
Do Tell si Honey gold.
 
Sus