Clematite partea IV

miki70

Active Member
Era un monstru de rama, cat un creion, nu exagerez. A 2-a zi dupa ce am pus-o i s-au blegit lastarii.
 

sarselia

Active Member
Moderator

Roxana Peled

Active Member
Merge sigur! :)
Eu inainte de a ma muta aici am stat in cel mai apropiat bloc de Stadionul Arena Nationala. Cand juca Steaua aveam vecini care-si luau copiii si plecau la socrii in seara cu pricina :tavalit: (pe cuvantul meu, nu glumesc). Asta pentru ca am avut un meci in care au dat trei goluri si de trei ori am crezut ca ne dau blocul jos, 6 grade pe scara richter, se zguduia patul cu noi :eek:

Poza edificatoare: E facuta de la mine de pe balcon.
 

popgeo

Well-Known Member
Membru staff
Moderator
Taia, e intr-adevar superba.... sper sa postezi mai multe poze cu floarea deschisa.


Iata citeva si la mine:

 

sarselia

Active Member
Moderator
Taia Diamantina e de vis.
Popgeo si la tine e multa culoare si frumusete.
Sa va bucurati de ele!
 

R@MONA

Active Member
[quote popgeo

Iata citeva si la mine:

[/quote]
Felicitari! Recunosc deschis ca ma roade un pic invidia: sunt atat de bogate ! Foarte frumos s-au dezvoltat! :clap:
 

Roxana Peled

Active Member
S-a deschis "conopida" :rofl: , un boboc mare si frunzos pe care il urmaresc de mai bine de 2 saptamani: Vyvyan Pennell



Si o intrebare: a fi sau a nu fi Arabella :)
 

Roxana Peled

Active Member
La mine saraca nu avea cum sa fie prea bogata ca tot ce am primit in primavara am taiat la un nod-doua. M-am si mirat ca a inflorit si tot mai are vreo 3 bobocei in afara de asta. Sper sa i se deschida toti :D
 

nina77

Member
Hop si eu cu cateva frumoase :D

Josephine


Diamantina


Vyvyan Pennell


Si Asao in al doilea an, mult mai colorata fata de anul trecut
 
Sus