Furnizori bujori

irinabv

Active Member
Moderator
Hai mai fetelor ca zic dusmanii ca v-am pus sa ma laudati :rofl: Multumesc frumos :oops:
Astazi trec pe acolo :dans: si pe seara vin cu vesti :D
 

alfa

Active Member
Fetelor, vineri am vazut si la Hornbach bujori. Aveau parca vreo 2-3 soiuri, roz batut, nuante diferite. Pretul era tot vreo 13 Ron , daca tin bine minte. M-am uitat in punga si se vedeau 3-4 muguri sanatosi.

Daca va intereseaza pot sa mai trec pe acolo, sa va dau detalii exacte.
 

bebe Iris

Active Member
alfa a spus:
Fetelor, vineri am vazut si la Hornbach bujori. Aveau parca vreo 2-3 soiuri, roz batut, nuante diferite. Pretul era tot vreo 13 Ron , daca tin bine minte. M-am uitat in punga si se vedeau 3-4 muguri sanatosi.

Daca va intereseaza pot sa mai trec pe acolo, sa va dau detalii exacte.
Kinga , ce ne faci tu noua :cry: Noi nu avem nici Hornbach :cry:
Multumim mult de tot!
 

irinabv

Active Member
Moderator
Gata fetelor. V-ati facut cu bujori :D Sa-mi trimiteti adresele pe PM. Ii trimit uneia dintre voi sau la fiecare? Parca sunteti amandoua din Baia Mare. Am fost si la Hornbach. Mi-am luat si eu unul Primevera care pe punga parea verde cu galben dar pe google l-am gasit galben cu alb :( Bine si asa. Mai aveau si rosu, alb, asta pe care vi l-am luat voua, roz cu alb parca... Intre 14 lei ai 19 lei. Ma dor ochii de ce frumuseti photoshopate am vazut pe pungile alea :rofl:
 

bebe Iris

Active Member
irinabv a spus:
Gata fetelor. V-ati facut cu bujori :D Sa-mi trimiteti adresele pe PM. Ii trimit uneia dintre voi sau la fiecare? Parca sunteti amandoua din Baia Mare. Am fost si la Hornbach. Mi-am luat si eu unul Primevera care pe punga parea verde cu galben dar pe google l-am gasit galben cu alb :( Bine si asa. Mai aveau si rosu, alb, asta pe care vi l-am luat voua, roz cu alb parca... Intre 14 lei ai 19 lei. Ma dor ochii de ce frumuseti photoshopate am vazut pe pungile alea :rofl:
Irina, esti super tare!!! Trimite un singur colet. Si un cont unde sa punem banii.
Ai gasit galben? Mooooor!!!
Multumim foarte mult!!! :hug: :*
 

marirogo

Active Member
Irina, plecaciuni in fata ta !!! si multumiri !!! cred ca ti-e plin sacul de multumiri, dar inghesuiele sa incapa si ale noastre !!!
1 singur colet, sigur !
Primevera ??? :cry:
 

carla

Active Member
Iris, am vazut la tine in album ca ai bujor arbustifer Yin Hong Qiao Dui (cel roz). Mi-am comandat si eu unul in primavara asta si sunt curioasa in cat timp infloreste. La tine a inflorit din primul an?
 
Sus