New profile posts

D-na Claudia v-am scris la conversatie caci am plumbago indica ,dar ca sa fie rentabil va propun sa luati doi adica total cu taxe postale in cont bancar ar fi 21 lei.Sau poate v-at interesa un hibiscus coccineus.Astept un raspuns pentru a va da contul Raiffeisen.Cu stima
Buna.Da-mi te rog si un cod postal...Daca vorbeam mai repede,vinerea trecuta am fost la Craiova.Eu sunt din Tg.Jiu. O zi buna.
Mai ai seminte de Rutabaga ? daca da as dorii si eu 4 plicuri ... Ortan Andrei , str. A.I.Cuza , nr.24 , bl.GA19 , sc a , ap.6 ,jud.Ollt , Localitatea Slatina
Robert Pentru cei interesati vand bulbi de Tuberoze la pretul de 2 lei buc. la cantitati mai mari de 300 buc.1,5 lei buc.
Pentru cei interesati vand bulbi de Tuberoze la pretul de 2 lei buc. la cantitati mai mari de 300 buc.1,5 lei buc.
Buna seara.Am cateva seminte de magnolie soulangeanca roz si as dori 2-3 informatii de germinare daca sunteti amabil.
Multumesc anticipat!
Salut!Plantele costa 77lei+6tp=83lei Raiffeisen RO 28RZBR 0000 06001326 2311 istrate ion
Pe sunphoto ce cont ai?
sebii
sebii
Azi o sa ii depun la banca.
Multumesc mult.
Doar vremea-mi strânge anii şi mi-i ţese În adevăruri netăgăduite; Femeile-s făcute-a fi iubite, Nu sunt făcute pentru-a fi...-nţelese.
Preda Florentina
Brasov, str. Blv. Saturn nr.29, sc.A, ap 1
jud Brasov
cod 500338
multumesc!
multumesc mult!
problema e ca nu stiu cum sa va trimit mesaj privat-sunt noua pe aici!
sanatate multa!
PS-aveti niste flori SUPERBE, am vazut si dendrobium nobile.SUPERBE!!!!
Buna Belisima, cred ca mi-ai vandut niste butasi de oleandru rosu dublu anul trecut. Din pacate nici unul nu a fost viabil. Ai cumva niste plante inradacinate de oleandru rosu dublu ?
popgeo
popgeo
Poti sa imi faci 1-2 butasi inradacinati anul viitor te rog ?
popgeo
popgeo
ma refer la planta in ghiveci...
belisima
belisima
o sa incerc cu placere.am observat ca reusita este mare in lunile aprilie-iunie!
Sus