Trandafiri Nick

belisima

Well-Known Member
nick1971 a spus:
declar deschis ca nu mai am unde pune trandafiri in Serena Land :rofl: am 99 buc in total, 91 in Serena, 6 intr-un loc unde am vrut initial sa-mi fac o mini gradina si 2 prinsi din butasi de la bebeiris pe care ii voi pune in curte langa gard, gard care as vrea sa arate asa :)
deci la toamna ultima achizitie de trandafiri si ma potolesc :mincinos:
am vazut poza inainte sa citesc :eek: :) credeam ca ai asa ceva in curte.Doamne ajuta sa ai in catva ani!
 

nick1971

Active Member
belisima a spus:
nick1971 a spus:
declar deschis ca nu mai am unde pune trandafiri in Serena Land :rofl: am 99 buc in total, 91 in Serena, 6 intr-un loc unde am vrut initial sa-mi fac o mini gradina si 2 prinsi din butasi de la bebeiris pe care ii voi pune in curte langa gard, gard care as vrea sa arate asa :)
deci la toamna ultima achizitie de trandafiri si ma potolesc :mincinos:
am vazut poza inainte sa citesc :eek: :) credeam ca ai asa ceva in curte.Doamne ajuta sa ai in catva ani!
Multumesc! :D
 

gabrielais

Active Member
'tii, ce de trandafiri faini la tine...!!
si-mi place teribil si poza aia cu gardul cu cataratori...o sa o pun in aplicare ca gard am..destul
 

nick1971

Active Member
gabrielais a spus:
'tii, ce de trandafiri faini la tine...!!
si-mi place teribil si poza aia cu gardul cu cataratori...o sa o pun in aplicare ca gard am..destul
Multumesc! si sper sa mai fie ca am 30 noutati plantati in toamna si primavara :D
 

R@MONA

Active Member
Cate superbitati ai, nick! :eek: :eek: :eek:
O rugaminte: daca se poate, posteaza si numele ,ca eu sunt asa de pierduta printre ei ca nu mai stiu care ce e! :rofl: :rofl: :rofl:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Ramona, cand deschizi poza, deasupra ei e scis numele :wink:

Nick, minunati! E splendid si Prospero, cand se va maturiza va fi o minune. Cum e parfumul la el? Desi intreb degeaba ca cu ploaia asta nimic nu mai miroase :(
 

R@MONA

Active Member
Ce proasta sunt!!!!!!!! Si m-am uitat, dar ........nu aveam ochi sa vad! :rofl:
Multumesc, Claude! Scuze, Nick! :oops:
 

nick1971

Active Member
Multumesc! :D
chiar cu ploaia asta Prospero are un miros foarte puternic.
intre el si Janet, el miroase mai puternic si sunt incadrati in aceeasi categorie
 

carla

Active Member
Numai minunatii ai! Pe Prospero cred c-o sa-l pun si eu pe lista de achizitii, pana acum nu ma incantau asa tare trandafirii grena dar vad ca imi plac din ce in ce mai mult
 
Sus