Streptocarpusi infloriti

sini

Well-Known Member
uite cum erau impachetate si aratau plantele:

eu am fost multumita,numai ca mi s-a parut un tip cam ciudat.Am vorbit cu el in iarna si mi-a spus ca o sa livreze in martie.In martie i-am cerut o lista cu ce are la vanzare si nu mi-a mai raspuns.Am cautat prin albumele lui si i-am trimis o lista cu ce as vrea.Mi-a raspuns imediat cu ce are din lista mea si cat ma costa.Pachetul l-am primit destul de repede.
 

adite

Active Member
Acum se pare ca nu are nimic la vanzare sau nu are pe site-ul pe care l-am gasit eu. Cam la ce pret au fost streptocarpusii?
 

sini

Well-Known Member
adite a spus:
Acum se pare ca nu are nimic la vanzare sau nu are pe site-ul pe care l-am gasit eu. Cam la ce pret au fost streptocarpusii?
Cand am luat eu nu scria nicaieri ca are ceva de vanzare.Am luat din mai multe site-uri pe care le-am gasit (l-am gasit si pe un forum la rusi).Pretul:x bucati cu 5 euro,y bucati cu 6 euro.
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Doi infloriti si la mine:

Cel roz e Cailtlin, cel albastru Jennifer dar mie nu-mi prea seamana a Jennifer - ce ziceti? cu mare greutate imi refac colectia de streptocarpusi dupa vara trecuta cand au murit pe capete cat eu am fost in concediu :(:(
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Aoleo, ce frumos e asta!!! Pietricico, cand vei avea frunze de vanzare trece-ma si pe mine pe lista ca mare amatoare, te rog!
 
Sus