pavaj 100 % natural

A

Anonymous

Guest
io bag de seama ca se pune de un tuns colectiv la rm valcea!!!
nici un tro... pietre cu forma de pitici
io-s cu pietrele cu forme
deja am piatra soricel,piatra-lighean si alte tipuri de pietre
sa marturisesc ca imi disper coegii in delegatzii ca umplu mashinile (firmei) de pietre si ghivece
mai am obiceiu sa adun buturugi si alte diverse lemne sau bete,scoarta de copac
........mie mi-ar trebui un microbuz personal sa am loc sa indes tot ce-mi iese in cale si ma tenteaza
eventual cu un miniexcavator sa pot sapa usor cam tot ce-mi place si mi-ar trebui :rofl:
 

mihai63

Member
.......un
miniescavator sa pot sapa usor cam tot ce-mi place si mi-ar trebui.....ce harnicuta poti fi sau vei deveni :rofl:
 
A

Anonymous

Guest
nu-i asa?
explica-le colegilor mei care pun de un complot sa ma impiedice sa transform sediul firmei in sera sau pepiniera
in ultimii ani am tot mai multi adepti intr-ale gradinilor
si mai nou........am inceput sa "molipsesc" oamenii si la distanta
(deja pe la sediile santierelor lumea isi inmulteste plantele de interior si au inceput sa puna si pe afara in diverse vase plante,iar spatiile verzi se umplu de diversi trandafiri si copacei aduse de oameni de pe acasa din gradinile proprii)
 

nick1971

Active Member
Elf_a a spus:
io bag de seama ca se pune de un tuns colectiv la rm valcea!!!
nici un tro... pietre cu forma de pitici
io-s cu pietrele cu forme
deja am piatra soricel,piatra-lighean si alte tipuri de pietre
sa marturisesc ca imi disper coegii in delegatzii ca umplu mashinile (firmei) de pietre si ghivece
mai am obiceiu sa adun buturugi si alte diverse lemne sau bete,scoarta de copac
........mie mi-ar trebui un microbuz personal sa am loc sa indes tot ce-mi iese in cale si ma tenteaza
eventual cu un miniexcavator sa pot sapa usor cam tot ce-mi place si mi-ar trebui :rofl:
si eu pe unde merg sunt cu ochii dupa pietre, mi-am "dresat" si prietenii, cand vad ceva deosebit: "Nico, uite o piatra interesanta, n-o vrei?" :rofl:
 

aleynad

Active Member
Moderator
:rofl: :rofl: :rofl:
interesanta chestia cu dresatul prieteniilor
eu am o prietena care ma suna de fiecare data cand da in magazine peste flori interesante: Dana, am vazut la magazinul x niste flori frumoase, hai sa-ti spun ce flori sunt si ce prteturi au....... :rofl: :rofl:
am propriul meu agent :wink:
 
Sus