Pamant de gradina la cel mai avantajos pret

thea

Member
M-am gandit ca in buricul targului in Bucuresti nu mai vin acei oameni cu carute care strigau pe vremuri,primavara:"Pamant de floriiii!".
Era pamant de mranita sau din padure si era convenabil.

Avem acum oferte in supermarketuri dar eu am nevoie de o cantitate mare si nu stiu de unde sa o procur la un pret rezonabil.
Poate ma ajuta cineva!
 

mg

Member
thea a spus:
M-am gandit ca in buricul targului in Bucuresti nu mai vin acei oameni cu carute care strigau pe vremuri,primavara:"Pamant de floriiii!".
Era pamant de mranita sau din padure si era convenabil.

Avem acum oferte in supermarketuri dar eu am nevoie de o cantitate mare si nu stiu de unde sa o procur la un pret rezonabil.
Poate ma ajuta cineva!
Acum ceva ani a cumparat un prieten de la o pepiniera de pe DN , pe linga jandarmerie .... Probabil ca si acum tot asa trebuie sa cautati , la o pepiniera sau la cei care amenajaza gradini .
0722.366.445 / 0727.367.660/021.210.52.76 mihai cezar incercati aici , poate mai este valabil
 

gomez99

Well-Known Member
mranita in comuna pantelimon, cam 50ron o caruta (mica). nu cred ca omul are telefon, eu l-am cules de pe strada, dar pot intreba vecinii. trebuie insa sa il iei de aici, ca nu are voie cu caruta in bucuresti
 
Sus