Muscate pe balcon - partea I

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Am promis ca o sa fac niste poze.Acestea sunt citeva din muscatele mele:

restul......arata la fel :rofl:
 

janine74

New Member
Dragele mele, sunt foarte trista!
Oare muscatele mele curgatoare or fi trecut de bruma de asta-noapte?
Jardinierele au ramas pe balcon,jos langa perete. Tare mi-e teama sa nu le fi afectat, mai ales pt. ca sunt plante tinere. Ce credeti?
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Muscatele sunt plante foarte rezistente.Si la mine a brumat dar nu vad sa fie afectate.
 

happy

Well-Known Member
Janine era sa dau clic pe avatarul tau :rofl: Am crezut ca este din albumul tau,dar de fapt la 2 mesaje nu iti trebuie :!: :?:
 

bebe Iris

Active Member
multumesc! e si rezistenta, a iernat in casa ptr ca o am de anul trecut :D
asa ca si tine la lalele, nu am reusit sa-i redau culoarea corect, o sa mai incerc...
 

danya

Active Member
happy a spus:
Janine era sa dau clic pe avatarul tau :rofl: Am crezut ca este din albumul tau,dar de fapt la 2 mesaje nu iti trebuie :!: :?:
Tu cand te-ai inscris ai avut dintr-o data o mie de mesaje? Ce oameni...... :x


Bebe Iris, sunt superbe muscatele, sa-ti traiasca! :D
 

danya

Active Member
E un "El"....... Stiam ca femeile sunt mai rautacioase dar vad ca unii barbati......... Dar ce poti sa faci?
 

aleynad

Active Member
Moderator
Happy, lasa fata in pace ca se sperie si nu mai posteaza nimic :!:
Fiecare cu ritmul sau in ceea ce priveste postarea de mesaje :D
 

happy

Well-Known Member
De multe ori din cotradictii se nasc prietenii durabile!Danya ,Albela stati linistite,scopul este sa ambitionam colegii de forum sa participe activ pe forum! :D
Scuze !
 

janine74

New Member
E adevarat ca stau destul de "prost" cu timpul, dar atat cat imi permit va urmaresc...mai ales discutiile legate de muscate. Cat despre ambitii,,,,mi le canalizez spre alte situatii. Ma gandesc ca acest topic e unul despre plante, ingrijirea lor si..de ce nu?...relaxare!!!
De indata ce voi putea voi posta si un album cu muscatele mele, evident din 2009.
Asa ca, daca nu reusesc chiar zilnic sa postez ceva,...va cer indurare!

Cu drag,
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus