Floarea zilei (3)

sini

Well-Known Member
Superbi!
Tare-mi mai plac!
Sa va traiasca si sa fie la fel de frumosi mereu!

la mine ultimii infloriti
 

miha

Member
Superbi, Sini!!!
Am vazut niste poze pe net la Fifth Dimension in niste nuante mult mai intense...si al meu a inflorit tot cu nuanta asta de galben, dar tare mi-ar placea sa-l vad si eu vreodata mai colorat...
 

sini

Well-Known Member
Nu e mov,Ioana.E rosu la fel ca El Capitolio.Poza e facuta cu telefonul si banuiesc ca din aceasta cauza a iesit alta culoare.
 

dana

Member
Incep sa fiu putin suparata pe mine ca la ultima comanda la Gommer m-am limitat doar la 2 buc. :(

miha,daca ai in vedere o noua comanda cheama-ma ......... :rugaciune:
 

IoanaTweety

Active Member
Dana, dupa ce mi-au inflorit cei doi gommerosi, te inteleg perfect! Nu stiu de ce n-am mai luat vreo duzina :rofl: bine...stiu de ce, ca nu-s milionara nici nu stau la casa... Dar la o viitoare comanda sigur mai iau unul-doi sa fie acolo.. :oops:
 

corinap

Member
Ioana si mie mi-au murit o multime de hibi (si ma chinui sa fac rost de ei) dar nu mi-a murit nici un gommeros,cum ai reusit?
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Mai facem o comanda la toamna, daca vreti. Pe mine doar pretul unora dintre hibi m-a oprit sa fi luat mai multe plante...totusi, un hibi e in jur de 13-14 euro :(
 

IoanaTweety

Active Member
corinap a spus:
Ioana si mie mi-au murit o multime de hibi (si ma chinui sa fac rost de ei) dar nu mi-a murit nici un gommeros,cum ai reusit?
Pai..mie nu mi-a murit nici unul pana acum, nici gomeros, nici ne-gomeros. Nu stiu daca am reusit o mare realizare neomorandu-i, i-am tratat ca si pe ceilalti comuni si m-au rasplatit.
Uite linkul: http://www.kwekerijgommer.com/webshop/index.html
Majoritatea sunt 13.25 euro.

Eu sunt pt comanda la toamna. :D Poate pana atunci aduce Gommer si Gator Magic, mi-l doresc tare mult. :mrgreen:
 

dana

Member
eu de 2 zile scriu nume de hibi si iar scriu si mai tai si iar adaug... :?
si parca am stat putin pe ganduri daca sa spun de comanda dar bag seama ca am facut bine.......
pana acuma am pe lista 6 si cum eu sint cam nehotarita cred ca mai adaug :)
 
Sus