Floarea zilei (3)

sini

Well-Known Member
Superbe floricele! Sa va traiasca!
Tripletii m-au dat gata.
Am si eu azi doi gemeni si un roscat
 

albela

Active Member
Bravo ioana. Super Love Story, stiu ca ti l-ai dorit foarte mult :D . Acum e randul meu sa-l admir la tine.
 

IoanaTweety

Active Member
Mersi mult Atena chiar ma gandeam cum de nu l-ai vazut tocmai tu, fosta proprietra de love story. Este unul la gommer si pt tine sunt sigura :wink:
 

adite

Active Member
Numai sa se mai faca o comanda la Gommer, ca ma tenteaza si pe mine. Chiar daca nu am conditii suficient de bune, pentru un astfel de hibi as gasi locul potrivit. :D
 

IoanaTweety

Active Member
Da, acum nu este...eu il vroiam demult de cand il vazusem in galeria Atenei (Albela) si am avut noroc toamna trecuta. Cred ca toamna (septembrie ) are o oferta mai bogata.
Vi-l recomand, nu mi-a facut probleme si e o minunatie pt iubitorii de rosu (cum sunt eu) si nu numai. :D
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Hai ca ne-ai lovit! Acuma ce sa-ti spunem: sa-l stapanesti sanatoasa ca de frumos, e tareee frumos!
 

corinap

Member
Mai Pietricico,numai babele au succesul tau,nu stiu cum faci,dar eu nu am reusit cu hibi de la Gommer,asa ca eu nu-s baba ca tine :rofl: :eek: :eek: :)
 

IoanaTweety

Active Member
Pietricico, frumoasa varietate si ti-a inflorit si corect, brava!
Eu ma laud tot cu un gommeros, care nu mi-a dat deloc batai de cap pana acum, dimpreuna cu fratele lui Bride's Bouquet. Carevasazica, Love Story in action:

 
Sus