Floarea zilei (2)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

popicu

Member
tzep a spus:
Multumesc tuturor dar in primul rand persoanelor care mi-au spus ce sa fac cu ei cand erau "in agonie" ! :D :hug: :*

In general toti hibi mei, acum au boboci.

Popicu, e Cloud nine. :D
aaaaa... exact cel pe care il am si eu in avatar. E superb si al tau!
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Multumesc Miha si Popescu! :D
Popicu, da, l-am admirat si pe al tau cand a inflorit. :indragostit:

miha a spus:
Sunt minunati , Tzep... ce bine le merge ... :clap:
Pai la cate sfaturi am primit era cazul sa le dau de cap. Vorba Violetei :* :hug: , "eu doar i-am udat". :oops:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Foarte frumos Sini, felicitari! :clap: :indragostit:
Si al meu a pierdut bobocul cand mai avea un pic sa se desfaca. :( Astept sa faca altii. :astept:
 

popicu

Member
Sini, Miha, hibii sunt grozavi. Va intreb si eu: voi cum ii tineti departe de musculite? ii stropiti si preventiv?

Sunt intr-o perioada de supradocumentare, ma pregatesc de marea batalie cu musculita :D
 

sini

Well-Known Member
Multumesc.
Superb,Miha!
Eu nu am avut niciodata probleme cu musculita alba.Orice planta noua o tin mai intai in carantina si apoi o pun langa celelalte flori.
 

miha

Member
Multumesc...
Nici eu nu am probleme cu musculita... In ultima perioada am si eu mare grija ce plante aduc in casa, nu vreau sa risc nimic...
 

popicu

Member
Si eu ma lupt acum cu ea :(

Sunt pe cale sa cumpar ulei de neem, cica e o solutie buna.

Miha, Sini, sunteti destepte. De-acum, asa o sa fac si eu. CA-RAN-TI-NAAA!
 

popicu

Member
georgiana georgiana a spus:
Mie mi s-a tras de la un hibi cumparat din bricostore, nu am vazut ca era plin de musculite, asa ca doi ani ma lupt cu ea....
Eu nici nu mai stiu de unde le am.. cred ca tot de la Bricostore. Dar parca si cei de la Gommer mi-au schimbat mediul.

in fine, acum asta e.. sa vedem cum va fi cu uleiul de neem. O sa te tin la curent, ca sa vezi daca merge si la tine.

Bafta multa!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus