figurine de portelan

gomez99

Well-Known Member
caut citeva figurine de portelan cu tematica natura (vinator, gradinar, pastor, somnoros, etc) nu mai mari de 5-6 cm. si trebuie sa fie IEFTINE
nu vreau piticuti cu barba, vreau ceva gen "bayerischer".
 

bunica

Member
Gomez ,trebuie sa recunosc ca de fiecare data raman uimita de cererile tale si ma gandesc ce multe idei se ascund in spatele lor. :hi: O sa scormonesc prin vechituri poate gasec ceva. Dar pe duminica...
Apropo ,cutiute din tabla iti mai trebuie?
 

LadyBug

Well-Known Member
:rofl: chiar voiam sa fac si eu observatia ca mi se par tare haioase cererile lui gomez99, dar m-am gandit sa nu cumva se supere...
 

gomez99

Well-Known Member
@bunica
cutie de tabla imi trebuie. daca te apuci de cautat in vechituri, striga, imi trebuie MULTE chestii
ca sa nu fie o taina: partea de verdeturi imi trebuie ca sa conving pe unii ca terapie ocupationala poate insemna si altceva decit gerghef, fulare in dungi si martisoare.
ceva ferotanii de alama si cupru imi trebuie ca sa termin un project care tinjeste de vreo 3 ani, si ma ameninta jumatatea mea conjugala ca il arunca cu tot cu mine daca nu rezolv repede cu el. chestiunea o sa o postez eu pe aici daca apuc sa o termin, ca nu rezist eu sa nu ma laud.
ca veni vorba, mi-ar prinde bine o cutie de Rubin 102 sasu Cosmos:giggle:

@LadyBug
nu ma supar, da eu nu prea vorbesc despre ale mele pina nu fac ceva, ca sufar de deficienta motivationala si daca nu imi iese si lumea tot intreaba, se adinceste angoasa....
 
Ultima editare:
Sus