Colectii...in gradini

melimeli

Active Member
multumesc :) :wink:
am mai facut poze pe care le voi posta, numa sa fie pe aparat macar 15-20 poze sa fac folder nou :) am atatea poze deja in calc. de nu mai stiu care de cand e :) asa ca de ceva timp tot fac foldere cu date :rofl:
 

victoria

Active Member
Eu am avut in gradina o colectie impresionanta de gunoaie de tot felul cand ne-am mutat aici.Am adunat(de pe 2.000 m2) 2 remorci de tractor,pline cu varf.
Doar ca nu mai gasesc pozele. :?
Acum o luam de la zero cu amenajarea,asa ca mai dureaza pana vom face colectii de.........frumos
 

melimeli

Active Member
VioletaB a spus:
:eek: :eek: Meli, tu esti o fetitza tare harnica,inventiva si dragalasa ! :oops:
Spune-mi, rogu-te, ce-i asta ? Ipomoea lobata ? :eek: :eek:
:nu stiu: :nu stiu: :nu stiu:
eu am cumparat plicul am pus semintele(10intr-un plic cat bobu de piper)iar plicul l-am aruncat :oops:
iata pozica cu muntele acum:
 

mymo

Active Member
Da Vio,e ipomoea lobata.
Fetelor,Violeta nu sta la bloc? de unde poze cu gradina.....sau ma insel eu?
 

aleynad

Active Member
Moderator
nu stiu daca Violeta sta la bloc, glumeam si noi cu ea ..
o provocam sa-si arate colectiile, cum te altfel ma chinui sa va provoc pe voi, cei cu gradina, sa le aratati, dar se pare ca vreti sa le vedeti doar voi :)
 

mymo

Active Member
Draguta doamna moderatoare,as arata si eu daca as avea ce,dar n-am decat doua roti si-un trunchi :)
 

mymo

Active Member
Le-am tot aratat cu flori pe ele,nu pot spune ca sunt "o colectie".


Daca va multumiti cu putin,asta e tot ce am!
 

aleynad

Active Member
Moderator
nu-i nimic, Mymo, si eu am avut doar o buturuga la inceput.... si acum am 11 :rofl: si asta doar intr-o jumatate de an :wink:
 
Sus