Colectie Radu !

sarselia

Active Member
Moderator
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Pai daca ai tu pasiunea asta asa de mare pentru ele ea te lasa pe tine!
Oricum sunt rari barbatii la care le plac florile asa ca jos palaria pentru voi cei carora va plac.Sotul meu care incepe sa se impiedice si el de ele nu le-a udat decat o data si asta cand eram eu in spital dupa ce am nascut.In rest nici el nu se omoara cu ele ba mai mult ma tot bate la cap ca deja avem prea multe, etc.
Dar pentru mine e un avantaj ca avem multe daca imi mai cumpar cate 1 sau 2 nici nu le observa. :) :) :) :) :)
 

radu

Member
Si eu am foarte multe, si prin alte camere si pe la birou .
Dar apropo de achizitiile noi, e drept sotia nu le prea observa pe cele noi cumparte, dar de ceva timp ma da de gol fiul meu care desi are 3 ani si jumatate are un spirit de observatie bine dezvoltat si de fiecare data i le arata pe cele noi si urmeaza : " iara ai cumparat flori ?! " :)
 

sarselia

Active Member
Moderator
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Cred ca si la noi va urma faza cu cel mic.Al nostru are numai 1 an si 3 luni dar in curand ma va da si el de gol.Pana atunci o sa imi fac stoc ca pe urma nu o sa mai pot asa usor.
:rofl: :rofl: :rofl:
 

nicoleta

Member
Ia uite domle' ce mai barbat! Si ce flori are, fetelor!
Si noi care credeam ca noi dormim pe presul de la intrare, uite ca dorm si barbatii!
Radule, esti tare!!!
 

bebe Iris

Active Member
Buna. Eu sunt noua pe forum, dar nu m-am putut abtine, sunt nemaipomenite! si cu discusi in acvarii langa ele, efectul e garantat!
Nu tare reusesc sa le pastrez, le ud prea mult ptr ca la mine in casa e cald tare si am probleme cu radacinile :oops: . Saracutele au frunze verzi inca dar nu ptr mult timp, ptr ca nu au radacini. :cry:
Am si una galbena pe care nu reusesc sa o identific...

http://bebeIris.sunphoto.ro
 

anyny

Member
buna radule
eu sunt any, si as vrea sa te felicit pt florile superbe pe care le ai...
sunt extraordinare. :)
 
Sus