Caut la schimb

cristinaf

Well-Known Member
Caut la schimb butas(i) inradacinati (sau nu) de euonymus Emerald'n gold cu ceva ce as putea da eu din gradina. Momentan Dianadia nu il are pe stoc, asa ca imi incerc deocamdata norocul aici.:think:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
eu am inradacinati ,dar sunt mici ,fac poze si iti arat sa vezi daca ala e ,dupa pozele de pe google este ,dar eu nici nu stiam ca asa se numeste :blush:
 

cristinaf

Well-Known Member
Daca e varianta cu galben pe margine, cred ca e el, ca asta e cel mai raspandita varietate. Multumesc mult Anna!
Nu conteaza ca e mic, dar daca conmsideri ca ar fi bine sa mai amanam pana se mai domoleste canicula e ok. Bine ca m-am linistit acum, si stiu ca o sa am in curand, nu raman fara.:D
Daca-ti face ceva cu ochiul, te rog doar sa-mi spui, trimiti un pm, si daca am de unde, cu mare drag. http://s1085.photobucket.com/user/cristinaf_/library/?sort=3&page=1 Daca nu, eu sunt fericita si contra cost.:)
 

cristinaf

Well-Known Member
Asta e, imi place tare mult, si vad c-am avut noroc! Unul de acolo mi-as dori si eu, dar cred ca-i mai bine sa amanam putin cu trimisul, ma ingrijoreaza canicula. Astazi simteam ca mi se topeste creierul, iar zilele urmatoare spun va fi si mai rau.
Multumesc mult, mult, Anna!:hug:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
ok , doar unu vrei ?
sapt viitoare o sa-ti trimit ,daca vrei mai multe sa-mi zici ,ca mai scap e ei si nu trebuie sa-i ud :D
 

cristinaf

Well-Known Member
Mai vorbim pe pm, multumesc frumos pentru oferta ta generoasa!
Se poate inchide si topicul, am gasit ce mi-am dorit, multumesc!:pinkrose:
 
Sus