Cateva plante de vanzare

popescu gp

Well-Known Member
Ofere spre vanzare o clivie portocalie mare si bine dezvoltate la 30 lei(cu ghiveci cu tot) si lendri maturi la cca 1.5m la pretul de 40 lei/buc;sunt diferite nuante de galben simplu si batut.rosu batut.Se adauga transportul la primire prin curierul cel mai ieftin
 

popescu gp

Well-Known Member
D-na Mio v-am scris un mesaj ,dar vad ca nu ati raspuns;mai doriti lendrul rosu?Pentru am trimid pm.Vist
 

popescu gp

Well-Known Member
Mai adaug pentru vanzare kalankhoe Tessa curgatoare cu flori ca o trompetica de culoare roz-rosu ls 20 lri + taxe postale.Detalii pe pm
 

popescu gp

Well-Known Member
D-le Vist banii au intrat in cont si saptamana viitoare primiti leandrul ca sa treaca valul asta de nisip si ploi mediteraniene.
 

popescu gp

Well-Known Member
Mai am o kalankoe Tessa la 25 lei cu taxe postale suma depusa in cont bancar bcr sau leandru galben sau rosu la 40 lei/buc(1,5m) taxa de surier se achita la primire si ghivece cu fund detasabil si agatatorae cu cate 4-7 rizomi de achimenei din loturile lui Saliba 2013-2914 la 35 lei/buc cu taxe postale incluse si o clivie mare si bine dezvoltata portocalie la 30 lei c8u ntaxe postale incluse daca suma se depune in cont bancar bcr
 

popescu gp

Well-Known Member
Ofer spre vanzare o clivie portocalie bine dezvoltata la 25 lei cu taxele postale incluse si un leandru rosu batut la 40 lei avand 1.5m inaltime.Detalii pe pm
 

popgeo

Well-Known Member
Membru staff
Moderator
Domnule Popescu, as fi interesat si eu de un leandru rosu dublu daca se poate. Preferabil unul mic.

Daca nu se poate acum e bine si mai tarziu in an.
 

mio

Member
Scuze nu am vazut mesajul. Nu mai vreau ca am culorile acestea. Voiam rosu inchis. Multumesc frumos si scuze pt intarzierea raspunsului.
 
Sus