Camellia de ghiveci/container

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Sunt cele in care le-ai primit?Daca da...da.Sa fie inalte si inguste :)
Ce frumoase sunt Laura :dans:
Care sunt?
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Laura, ce bine arata!!! Felicitari! La frunze m-am uitat in primul rand, frunzele par foarte sanatoase! Mare realizare, pe cuvant! De flori nici nu mai are sens sa mentionez :wink:
 

LauraT

Member
D-na Gabiuta,la ce va referiti cand ma intrebati care sunt ? Ce anume ghivecele sau camelile ? Daca-i vorba de ghivece ,sunt cele in care le-am cumparat asta toamna ,nu m-am incumetat sa le schimb pana acum de frica sa nu le omor Daca-i vorba de camelii nu stiu ce denumiri au :D
 

Adina-Ioana

Well-Known Member
Moderator
Superba... e putin spus. Te lasa pur si simplu fara cuvinte. :visator:
Felicitari tuturor pentru plantele frumoase si sanatoase.
 

bebe Iris

Active Member
Uaaaaauuuu! E absolut fenomenala! Ma roade invidia :twisted: , ca a mea de afara mai degraba pierde bobocii decat sa-i deschida :x
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Multumesc frumos.
Anul acesta m-am hotarit sa renunt la ele.
Cu foarte,foarte putin regret dar motivele mele le cunosc numai eu si pentru mine asa este mai bine
:oops: deci nu fac comentarii :D

Desi frumoase si floricioase fiind bine ingrijite m-am hotarit asa cum spuneam sa renunt la ele.Le voi scoate la vinzare pe rind dupa ce le va trece florile la fiecare.
Sunt unele plante care au implinit deja citiva ani asa ca cine apuca sa le ia se va bucura de flori an de an.Totul este sa stie sa le ingrijeasca asa cum am facut-o si eu.
 

LauraT

Member
Faina culoare d-na Gabiuta :indragostit: sa va traiasca ! Unde tineti cameluta asta frumoasa ca vin s-o fur :)
 
Sus