Osiria

Mali_

Member
Cam 2000 m.p. Nu e vorba ca nu mai gasesc trandafirul, doar ca am plantat foarte multi si nu mai stiu care dintre ei este Osiria. :D
 

cornelia

Fondator
Membru staff
:oops: Saru'mana, gestul conteaza! Putem sa ne vedem la o cafea si ceva povesti gradinaresti daca vrei.
 

ghia_don

Active Member
Iaca, inca un trandafir pentru care trebuie sa fac loc in gradina mea :) ...
Daca n-ati avut ce face si l-ati laudat atit, m-ati convins... la toamna il caut si eu :wink: ...
 

v.cristina

Active Member
ghia_don a spus:
Iaca, inca un trandafir pentru care trebuie sa fac loc in gradina mea :) ...
Daca n-ati avut ce face si l-ati laudat atit, m-ati convins... la toamna il caut si eu :wink: ...
si eu ...
asa ca daca il gasesti sa ma anunti te rog
eu l-am vazut in catalogul de la bakker dar din cate am inteles nu sunt asa de seriosi :D
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Dar exista si in alte parti mai ieftin decit acolo :mrgreen:.Il doresc si eu ca e tare frumos :D
 

albela

Active Member
Unde, unde? Chiar daca eu ar trebui sa ma abtin dupa ce am patit cu Sterlingul pe care l-am luat ca era o moda pe aici (imi si placea ce e drept) si nu a iesit nimic, tanjeste si acum si nu se hotaraste daca vrea sa moara sau sa traiasca. As incerca si cu osiria, totusi :D .
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Parca la Coral am vazut.Uite ca nu mai stiu dar oricum in seara cind m-am uitat la linkurile d eprezentare a vinzarilor d etrandafiri pe unul din ele am vazut sigur.Pretul nu e tocmai agreabil (cel putin pentru mine :( ) dar exista.Si asta de fapt conteaza :)
 

iris

Active Member
albela a spus:
Unde, unde? Chiar daca eu ar trebui sa ma abtin dupa ce am patit cu Sterlingul pe care l-am luat ca era o moda pe aici (imi si placea ce e drept) si nu a iesit nimic, tanjeste si acum si nu se hotaraste daca vrea sa moara sau sa traiasca. As incerca si cu osiria, totusi :D .
Daca vrei iti cumpar eu prin toamna cand merg iar pana in Ciumbrud la www.profi-family.ro. Si eu vreau sa-mi cumpar Osiria si alte bunatati de la ei. Pretul unui Osiria in aceasta primavara la profi-family a fost de 5 Ron. :)
 

albela

Active Member
Daaaaaaa. Sigur ca vreau. Mai ales la 5 lei. Si cred ca as mai vrea inca vreo 2. Multumesc mult de oferta. Vorbim la toamna.
 

iris

Active Member
albela a spus:
Daaaaaaa. Sigur ca vreau. Mai ales la 5 lei. Si cred ca as mai vrea inca vreo 2. Multumesc mult de oferta. Vorbim la toamna.
OK. Am sa-ti trimit un mp cand plec la profi-family . :)
 
Sus