Coral Dawn

Rose

Active Member
Ma astept sa iasa cine stie ce, dar, am zis ca pt 7.5 lei....Problema e ca am luat primavara asta 4 la pretul asta, bani pe care mai bine luam unul si bun, dar...ce sa te faci cu neuronu' :?:
 

Rose

Active Member
Si..ca sa fiu chiar inconstienta...e adevarat ca Reine des Violletes a iesit ceva satirat? Ca, cine stie..magazinul e la doi pasi :rofl:
 

ghia_don

Active Member
Un Reine des Violletes de la aceeasi firma, plantat in primavara trecuta, nici n-a catadicsit sa se prinda :( ...ca tot cu radacini ciopirtite l-am gasit in rumegusul ala...
 

bradut

Well-Known Member
NicoletaDaniela a spus:
Ma astept sa iasa cine stie ce, dar, am zis ca pt 7.5 lei....Problema e ca am luat primavara asta 4 la pretul asta, bani pe care mai bine luam unul si bun, dar...ce sa te faci cu neuronu' :?:
Zici ca ai luat 4 bucati de Coral Dawn? Inseamna ca m-ai depasit, fiindca eu am luat 3 (de la Molnar). :rofl:

Ce-i drept, am sanse sa-mi iasa chiar ce e scris acolo, fiind o firma serioasa. Acum mai ramane sa vad cum au trecut peste iarna, ei fiind plantati in toamna.
 

bradut

Well-Known Member
:rofl:

Inseamna ca o sa ai surprize diferite sau, cine stie, poate 4 surprize de acelasi fel. :rofl:
 
Sus