Ziua Rozelor 2011

iudit

Well-Known Member
Moderator
Pentru ca stiu ca iubitorii de trandafiri viziteaza acest topic,pun cateva poze de la expozitia de anul asta ,restul le gasiti in albumul respectiv:



A fost noroi,a si plouat dar merita.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
ioi ce poze faine ai facut si ce de trandafiri ai vazut :eek: ''tortul'' ala din trandafiri m-a dat gata :indragostit:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Superb!! Cat de frumos a fost! Pacat ca a plouat...
Iti multumim pentru imaginile minunate - tortul de trandafiri e o spendoare, intr-adevar :)
 

cristinaf

Well-Known Member
Frumos. Imi place in mod deosebit buchetul de pe umbrela alba. Interesant, ce soi or fi trandafirii aceia, ca arata tare bine?
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Aranjamentul de pe umbrela alba era la fam.Molnar,deci se poate cauta pe site.
Si "tarcatii" sunt Hocus-pocus de la dl.Farkas,unii i-ati recunoscut deja!
 

iudit

Well-Known Member
Moderator


Asta ca sa nu credeti ca toate au fost bune si frumoase!E piciorul meu cu noroiul dela fata locului. :rofl:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Nu facusi si tu un hocus-pocus :wink: sa nu mai picureze tocmai atunci??? :D Ahhhhhhhhhhhh......ce invidie fu pe capul meu ca nu fusai la fata lu' locu' :rofl: :rofl: :rofl:
Buna treaba facusi cu pozele !!! :marfa:
 

elipopa

Active Member
un album superb, l-am vazut deja de doua ori!!
mi-au placut acesti trandafiri in mod deosebit si nu stiu denumirea lor:


mi-as fi dorit o poza completa aici asa puteam identifica mai usor toti trandafirii!!
felicitari iudit, cred ca a fost o zi deosebita!!
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
In prima poza e Remy Martin+Alinka,de la Profy family.A 2-a era la alti producatori si credem ca e Double delight dat cu ceva spray.
Hihi ,aranjamentul cu Remy si Alinka mi-a placut si mie si l-am si primit cadou ,acum e la mine in curte.
 

elipopa

Active Member
iudit a spus:
In prima poza e Remy Martin+Alinka,de la Profy family.A 2-a era la alti producatori si credem ca e Double delight dat cu ceva spray.
Hihi ,aranjamentul cu Remy si Alinka mi-a placut si mie si l-am si primit cadou ,acum e la mine in curte.
era prea frumos ca sa fie adevarat cel mov!!
feliciari pentru cadou , e un aranjament foarte frumos! de fapt toate sunt!!
am vazut o firma SC Megyesi SRL! am dat cautare si am vazut ca au si site, trandafirii deocamdata nu-i au in prezentare, aveau ceva trandafiri deosebiti?
ma gandesc ca daca si-au facut pagina de prezentare vor avea si la vanzare on-line!!
 
Sus