Xmas is coming!

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Zii mai Caline ca vine Craciunul...zau asa....Ce e aia Xmas???Exista cuvintul in romana? ;-)
Cu asta am rezolvat :rofl: .
Dar de unde stii ca daca faci rost de seminte din alea ,germineaza,creste planta si face chestiile alea albastre stralucitoare taman de Craciun?Sau la africani xmasul e altadata decit la noi? :tavalit:
Hai ca stiu ca nu te superi :*
 

Lopy

Member
Si pe mine m-ai convins, Fixpix!
Sa ne tii la curent cu evolutia "experientei" tale, ca daca tie iti iese, poate ne dai si noua "licenta" :)
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Mai sa fac infarct frate, nici n-a trecut bine vara ca vine iarna!! Fixu ne-ai pus gand rau? :rofl: :rofl: :rofl:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Nu stii ca Fixuletu nostru e in avans permanent si ne da tema de gindit ??? :rofl:
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Omul e bun gospodar ,isi face vara sanie si voi va luati de el degeaba!
Sa ne spui si noua,Caline,de unde faci rost de seminte.
 

fixpix

Active Member
Doamne, zici ca's la cronica carcotasilor... ce, voi sunteti bebelusele?
Na ia sa va vad cum dansati una buna!

Eh, de unde sa fac rost... din AFRICA!
Mi-am luat deja bilet. Ca vreau sa culeg personal. Macar sa stiu ca's proaspete!

Astea nu tre sa se sincronizeze cu Craciunu, ca cica fructele nu au pulpa, miez, raman asa cum se fac multa vreme, chiar ani!

:marfa:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:tavalit: :tavalit: :tavalit: buuuuuuun Fixulet...asteptam vesti ;
de unduit nu mai pot dar de dansat tot dansez :p
P.S.sefa: :fluierat:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
:eek: eu is curioasa sa stiu ce cuvinte-cheie folosesti in cautarile pe net ca sa dai de toate ciudateniile astea :rofl: Zau, daca vreti plante de care nici nu va puteti imagina ca ar exista, intrebati-l pe Fixu, ca el mereu scoate din joben cate un de-asta :evil:
 

geodezia

Well-Known Member
:rofl: :rofl: firma serioasa ca si in cazul adeverintei de betiv postata de edel si preluata de tv ... asa si cu Fixu ... da de lucru la ziare macar de te-ar coopta de colaborator ce sunt asa fraieri ....
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Pina sa i creasca Fixului planta si s-o arate in toata splendoarea ei :tavalit: va anunt ca la IKEA au aparut deja ornamentele de CRACIUN .Frumoase si mai ales rosii...
Asadar.... ca vine Craciunul ma bucur enorm dar ca vine iarna .... :cry:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Si la Metro, si la Kaufland...au inceput peste tot.
Cam devreme, dupa gustul meu...
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Si la mine in casa,facute de manuta mea ;-) deocamdata din hartie si carton.
 
Sus