William Shakespeare 2000

maxie

Member
Cristina,eu zic ca s-a adaptat si s-a dezvoltat fff bine pentru perioada de cand l-ai plantat si pentru locatie(poate un pic mai rece decat in alte parti).Imi permit sa spun asta ,facand comparatie cu ce trandafiri am plantat eu in aceeasi perioada,de la mai multi furnizori.Se pare ca intradevar ,uneori conteaza de unde sunt luati.Adevaratele pepiniere isi respecta standardele.
Felicitari si sa-l vedem inflorit !
 

v.cristina

Active Member
multumesc :oops: :oops:
intradevar arata foarte bine in comparatie cu alti trandafiri pe care i-am plantat in aceiasi perioada si sper din tot sufletul sa fie rezistent la ger :) :) :) ca pe aici avem din belsug
 

cristinaf

Well-Known Member
Multumesc, si mie imi place! :D Astept sa mai creasca tufa, poate reuseste sa se mai inalte, ca sa-si poata sustine ceva mai bine florile.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Ika, nu stiu cat de bine se va sustine, eu in cel mai multe poze l-am vazut cracanat :rofl: Adica are tendinta de a apleca lastarii, nu sunt asa rigizi incat sa stea drept nesprijinit

P.S. Puiul de la tine o duce bine-mersi, eu o duc mai rau ca i-am rupt bobocii si pe urma mi-a parut rau ca i-am rupt pe amandoi :rofl:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Annamaria, asa e, am fost toanta rau :rofl:

Bebelu
, nu ma indoiesc ca te descurci tu cu cracii lui :rofl:
 
Sus