Westerland

MASCHA

Active Member
Bebe iris sa nu ma uiti cu una buc Westerland si daca poti face rost si de Rosarium Uetersen (mi s-a pus pata pe el :visator:) ar fi suficient pentru aceasta toamna :* :rose:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Doamne ce frumoasa e...asa luminoasa, parca are o lumina in spate care se filtreaza prin petale :indragostit:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Cita poezie bai :giggle: ..daca floarea ar tine si mai mult zau ca nu prea ce as avea a-i reprosa :roll:
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Nu :rofl:. Si nici nu il vreau.
Se face prea mare pentru gustul meu si nu imi place ca face flori doar in varf, nu se acopera toata tufa. Acum am si pretentii :tavalit:
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
La ce monstii ai tu in gradina, nu cred ca mai ai vreo sansa sa-i scoti. :rofl:
Si eu i-am cam pus gand rau lui Paul's Scarlet. Dar parca nu ma indur... si tare mi-e ca daca mai astept mult nici ca il mai pot scoate. Deja e enorm.
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Sa stii ca nici pe mine nu m-a tentat, nu stiu de ce. Probabil pentru ca am luat prea multi trandafiri aramii pana acum...
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Ce ma enervezi, nu puteai tu sa ma lasi cu ale mele? :suparat: :mrgreen:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Sa stii ca mai exista pe lume si alte multe si nenumarate plante frumoase,spectaculoase care iti incinta privirea si te fac sa te simti bine cind iesi in curte nu numai rozele.
O gradina numai de trandafiri este pur si simplu un...cimp cu roze :mrgreen:
Mi-am luat scut anti/injuraturi ,dati-i drumul .... :) dar stiu ca am dreptate :incapatanat:
 

nick1971

Active Member
Gabiuta a spus:
Sa stii ca mai exista pe lume si alte multe si nenumarate plante frumoase,spectaculoase care iti incinta privirea si te fac sa te simti bine cind iesi in curte nu numai rozele.
O gradina numai de trandafiri este pur si simplu un...cimp cu roze :mrgreen:
Mi-am luat scut anti/injuraturi ,dati-i drumul .... :) dar stiu ca am dreptate :incapatanat:
:rofl:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:) Bebeluto tu iesi din tipare...nu e haos este BULUCEALA :rofl: dar.......tu esti Bebita asa ca te iertam :p
 
Sus