Westerland

anasstasia

Active Member
Eu am cumparat din 3 surse diferite si degeaba, numai Westerland nu a iesit. Si tare mult l-am dorit!
 

claude

Well-Known Member
Moderator
bebe Iris a spus:
E unul dintre trandafirii care se prinde usor :D
La toata lumea in afara de mine :evil: Al meu a stat nemiscat vreo 2 luni, abia pe urma a dat un mugurel ce a crescut greeeeu :roll: Iar alti 3 butasi nu s-au prins
 

bebe Iris

Active Member
No bine, intotdeauna exista si exceptii :rofl: Poate imi iau vreun borcan in cap de la Claudia :evil: Pacat ca nu am loc sa inmultesc trandafirii ca mie mi se cam prind.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
:p :p :p Pai sa faci loc, ca trimit la tine butasii, daca tot ai mana buna :mrgreen:
 

bebe Iris

Active Member
Lasa ca iti cumpar in toamna unul inradacinat, de unde i-am luat si eu pe ai mei...sau hai cu un escavator ca iti dau unul de-al meu :D , ca si asa imi ocupa prea mult loc, zapada de pe bloc cade mereu in locul unde e plantat...e mai mult chinuit decat fericit. :nu stiu:
Lastari iti trimit cati vrei...dar vad ca n-ai mana prea buna :rofl:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
:eek:f: Jur ca in momentulin care am vazut topicul si tu ca ultim 'scrib' am si zis 'acuma intru si-i trag un perdaf la Bebelu de nu ma uita cat traieste, ca o face doar in ciuda mea' :rofl: Si intuitia nu m-a inselat :mrgreen: Te omoooooooor...oare n-ai alunecat de pe scara cu fundul in noroi, drept pedeapsa? :rofl:
 

anasstasia

Active Member
Cit e de frumos!!!! Ma alatur Claudiei si sa vezi ce te alergam.
Eu nu stiu daca ce trebuia sa fie Westerland a scapat, si daca a scapat, daca e ce trebuie.
 

bebe Iris

Active Member
Multumesc! :D
:) Nu stiti de cand stau pe ganduri sa postez sau nu pozele, ca trandafirasul e asa frumos inflorit de o luna :rofl:
Inca nu am iesit in gradina, am scos doar nasul un piculet, asa ca am sa fiu atenta la scari si pe unde pun piciorul, macar o vreme :) :p ...
Va pup! si abia astept sa il vad si la voi la fel :D
 

geodezia

Well-Known Member
Bebe draga e superbissim ..si uite asa se lungeste lista mea de la lotum .. l-am tot ocolit dar trebuie neaparat sa il iau si eu e ff frumos
 

nick1971

Active Member
Bebe se vede ca la tine si-au tinut de cald, e imens, felicitari ptr el :clap:
in week-end cred ca se deschide si al meu :D
 

bebe Iris

Active Member
Multumesc! e frumos, dar prea mare pentru gradini mici, tot am spus-o si repet...daca stiam nu-l plantam :p

Geo, este Rhapsody in Blue cel din avatarul lui Nick :wink:
 
Sus