Violete inflorite II

Dea

Active Member
Daisy, superbe violetele tale! Prima, cea rozalie, este foarte finuta!
Cornelia, e foarte frumoasa nuanta la Green Dragon!
 

daisy111

Active Member
Multumesc Dea,daca vrei incerc sa prind o frunza. :hug:
Sunt frumoase Cornelus,in special Green Dragon are o culoare interesanta foc. :visator:
 

geodezia

Well-Known Member
ce frumoase sunt .. am si eu una alba sa o pozez am primti-o de al Sicamin ..acum am vazut ca nu e mult de munca cu ele apa si un pic de lumina ..nu sunt pretentioase ..sper sa traiasca ..
 

Simina

Active Member
Am si eu una verzulie, Spring Kiss, e cu boboci acum, dar voi pune poze in curand.
Putem face si un schimb de frunze de violete, pun eu o lista, pui si tu si alegi.
 

Dea

Active Member
daisy111 a spus:
Multumesc Dea,daca vrei incerc sa prind o frunza. :hug:
Sigur, Daisy, cum sa nu! Multumesc! :hug:

Cornelia, minunata violeta, nuanta e racoritoare si foarte placuta! :D

Una si la mine, desi inca nu am reusit sa o identific. Floarea este mare si e inflorita de cateva saptamani deja
 

Arina

Member
Dea a spus:
daisy111 a spus:
Multumesc Dea,daca vrei incerc sa prind o frunza. :hug:
Sigur, Daisy, cum sa nu! Multumesc! :hug:

Cornelia, minunata violeta, nuanta e racoritoare si foarte placuta! :D

Una si la mine, desi inca nu am reusit sa o identific. Floarea este mare si e inflorita de cateva saptamani deja
Este Pat Tracey, Dea.De la mine o ai, nu?
E foarte frumoasa! :D
 

Dea

Active Member
Arina draga, de la tine am violeta. :D :hug: Este o superbitate, iar florile foarte mari, tin extrem de mult.
Tot de la tine o am si pe LE Zelenyj Atoll. Sa stii ca plantele s-au dezvoltat ireprosabil, si-au mentinut aspectul sanatos, asa cum le-am primit anul trecut de la tine!
 

Aimee

Member
Daisy, e tare frumoasa mititica roz. Am si eu una asemanatoare, e micuta, dar se umple de flori - Chanta Iana

Dea, e superba, ma bucur ca am aflat si ce este :D

Cornelia, sunt foarte frumoase. Imi place mult Green Dragon, e intersant cum se schimba nuanta.

Va pun si eu cateva. Cea mai mare bucurie mi-a facut-o RS Jar Ptita, e o violeta pe care mi-am dorit-o mult.


Looking Glass RD's Illusion Phobos
 
Sus