Violete inflorite I

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

rodica05

Member
Nici nu stiu care-mi place mai mult... :visator: Imi place si Jamboree-ul Dorinei si Summit-ul Corneliei, dar parca cel mai mult imi place Colora Lua (din albumul Corneliei).
 

Fleur

Active Member
Ba de bibilit le bibilesc toata ziua :D doar ca imi ia atat de mult timp ca nu mai imi e aminte uneori sa le fac si poze, mai ales ca isi mai asteapta si altii randul la bibilit :wink:
 

dorinas

Member
Superbe sunt! sa-ti traiasca si sa-ti tot infloreasca Fericit Imi place foarte mult cea bleu cu floare batuta din grupul 3 - cum se numeste?
Este Ruffled Skies.
De bibilit le bibilesc si eu toata ziua, cu pozele e mai complicat ca nu totdeauna am chef sa le fac si chiar daca le fac mai greu e sa le pun in album, asta am vrut sa zic, mai ales ca lucrez pe linux si upload-ul pe Webshots nu merge de pe linux, etc.
 

Sash

Active Member
Pun si eu o fotografie de grup cu harnicutele mele - toate au flori sau boboci si-mi sunt tare dragi
 

byby_anka_w

Member
de la mama natura :rofl:
si eu m-am minunat de ea astept sa o vad in toata splendoarea.cred ca este aceasta
nu mai stiu ca le-am schimbat si "scutecele"si nu le-am mai pus etichete :(
 

emeclau

Active Member
azi is tare obosita...am tot pus frunze la prins..mi-a sosit comanda din Canada :) !!!
dar vreo doua poze tot va pun

in ordine: Ma's Winter Moon, Happy Cricket , Ma's Almost Autumn, no name Blue
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus