Violete inflorite I

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

tzep

Well-Known Member
Moderator
Frumoase! :clap:
Mie astea-mi plac, celelalte imi par intangibile! :oops: :nu stiu: Imi place sa le admir, dar nu mi le doresc! :oops: :oops: :oops:
 

miha

Member
Sunt tare frumoase, alfa... nu conteaza ca-s comune...cu atat mai mult ca sunt mai putin pretentioase... si ne incanta mai mereu cu floricele...
Sa-ti traiasca... :D
 

alfa

Active Member
Multumesc! Tare mi-s drage si mi se par usor de ingrijit. Pacat ca nu am asa multe pervaze :roll: unele sunt rezevate pentru caine, care se ridica in 2 albe si se uita afara :)
 

Dea

Active Member
vai :eek: superbe mai sunt! Nunate de albastru si flori mari ... e ceea ce vreau demult sa imi iau si eu! :D
 

emeclau

Active Member
mama, dar ce departe a mutat! sportiva rau asta mica :rofl:
prima varianta ramane in top :wink:
asta pentru ca nu sunt o iubitoare de violete albastre, recunosc :evil:
 

Adina-Ioana

Well-Known Member
Moderator
După o aşteptare destul de lungă - timp în care au crescut mai ceva ca nişte salate :) -încep şi ale mele să înflorească. Sunt dintre cele comune, dar îmi sunt dragi:
, veretana , piticotul şi .
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Foarte frumoase, imi place tare mult ultima grena cu alb...cred ca am o obsesie cu combinatia asta :rofl: :rofl:
 

Dea

Active Member
Adina-Ioana a spus:
După o aşteptare destul de lungă - timp în care au crescut mai ceva ca nişte salate :) -încep şi ale mele să înflorească. Sunt dintre cele comune, dar îmi sunt dragi:
, veretana , piticotul şi .
Sunt foarte frumoase Adina! Comune sau nu,sunt deosebite tocmai pentru ca tie iti sunt dragi! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus