Vand rizomi de iris germanica

laural

Well-Known Member
Pai de ce sa nu fim multumite ? Arata foarte bine :marfa: . Eu recunosc ca nu am avut timp de ei, azi ii plantez :oops:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Ok fetele, voiam sa stiu daca sunteti multumite de ce ati primit, ca sa nu ramaneti cu resentimente, sa va fie jena sa spuneti ceva si sa inghititi galusca :oops:
 

carla

Active Member
Claude draga, cu mare intarziere anunt si eu ca am primit coletul. S-au apucat "domnii" de la mine de la posta sa faca program pana la ora 2, asa ca abia azi am reusit sa ma incadrez in figuratia lor de program :x
Eu sunt super multumita de rizomi, multumesc mult :hug:

PS Sper ca ti-au intrat banii de la mine, trimisi si ei cu maaaare intarziere :oops:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Ok carla, bine ca i-ai luat, sper ca n-au suferit prea tare in atatea zile in cutie :D Sa ai parte de ei! Au intrat si banii, multumesc! Oricum, nu era graba, doar ti-am spus :D
P.S. Am uitat sa-ti spun, cand am vorbit de irisii bolnavi, sa tai tot ce e afectat!
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Buna. Mai am disponibil doar Ghost Train, Heavenly Rapture, Edward of Windsor, Sultan's Palace si Summer Olympics
 

RaluKa

Member
Buna Claude,
Am vazut pozele cu irisi si mi-au placut mult. Anul acesta mai ai rizomi in plus pentru vanzare? Multumesc.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Buna Raluka. Avand in vedere ca anul trecut am rarit zdravan tufele, anul acesta vor fi foarte putini disponibili, daca imi scrii o lista cu ce te intereseaza o sa vad cum se dezvolta si te anunt care dintre ei vor fi disponibili, pentru ca probabil nu voi scoate oficial la vanzare, doar pentru cereri explicite. :)
In mod sigur am Summer Olympics, Immortality, Ghost Train si Heavenly Rapture.
 

RaluKa

Member
Buna ziua,

Doresc summer olympics , ghost train, unul portocaliu si unul rosu/grena. Va pot trimite detaliile la adresa de email de la profil? Multumesc.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Caramell, cu tot dragul :)

Raluka, nu e mare graba, irisii se despart vara, dupa inflorire, deci este timp pana atunci :)
 

doina2009

Member
As dori si eu, daca vei avea disponibili:


JURASSIC PARK (remontant)

SEAKIST

CODICIL

GHOST TRAIN

GAI LURON

FRENCH CAN-CAN
SKORIKOVY SPECIAL
DACOTA

MANCHU COFFEE
MUSIC BOX -
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Ok, Doina, te anunt pe la sfarsitul lunii mai ce va fi disponibil. Sanse mici sunt la Seakist, Dakota si Skorikovy, la care nu e sigur ca voi avea rizomi despre care sa fiu sigura ca infloresc anul viitor, s-ar putea sa fie ceva mai mici.
 

doina2009

Member
As dori si eu, daca vei avea disponibili:


JURASSIC PARK (remontant)
SEAKIST
CODICIL
GHOST TRAIN
GAI LURON
FRENCH CAN-CAN
SKORIKOVY SPECIAL
DACOTA
MANCHU COFFEE
MUSIC BOX -
As mai vrea si:

gypsy romance 10 ron
champagne elegance 10 ron
patina_12 ron
iris pallida variegata 6 ron
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Nu am French Can-can, se inmulteste f. greu. Ceilalti, pentru ca ti-am promis de anul trecut, chiar si cei care nu sunt in lista de anul acesta, iti dau. Skorikovy va fi la 15 ron iar Dacota la 8 pentru ca are rizomii mai mititei siu la el nu garantez ca infloreste anul viitor, doar daca va avea conditii foarte bune, ca sa se dezvolte.
 

doina2009

Member
Nu am French Can-can, se inmulteste f. greu. Ceilalti, pentru ca ti-am promis de anul trecut, chiar si cei care nu sunt in lista de anul acesta, iti dau. Skorikovy va fi la 15 ron iar Dacota la 8 pentru ca are rizomii mai mititei siu la el nu garantez ca infloreste anul viitor, doar daca va avea conditii foarte bune, ca sa se dezvolte.
Multumesc mult, pupici.
Astept semnalul pentru a face plata.
 
Sus