Vand Nuci Verzi pentru Dulceata sau Lichior

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

estrella

Member
Vand nuci vezi pentru dulceata sau lichior.
Valabil luna mai si iunie 2014.
Inca nu s-au facut nucile, dar fac lista cu doritorii.
Comanda minima este de 5 kg.
Pret 40 lei pentru 5 kg.
Taxa de transport inclusa in pret.
Plata in avans in cont la Raiffeisen Bank.
Va multumesc si va astept.
 

estrella

Member
Buna seara,
Nucile au crescut, presupun ca in cateva zile ajung la dimensiunea optima.
Daca doreste cineva rog reply sau pm.
Va multumesc!
 

estrella

Member
Va rog sa inchideti postarea si contul meu, de asemenea.
Am constatat ca acest forum a murit dupa plecarea doamnei Cornelia.
Nu sunt o escroaca, am vandut nuci verzi in anii anteriori chiar si moderatorilor.
Imi pare rau, dar am senzatia ca nu mai e nimeni aici.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Estrella ,dar Cornelia este aici :D
imi pare rau ca simti asa ,nu fi suparata ,nimeni nu zice/crede ca esti escroaca .


uite eu de ex nu fac,nu stiu cum e ,in zona noastra nu se face dulceata de nuci verzi .
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Aha, iata-ma-s!
Estrella forumul este in transformare si e normal sa fie asa.
In cateva luni se vor aseza lucrurile si cred ca si tie o sa-ti placa ce o sa vezi.
Dupa cum stii, lucrurile importante nu se fac batand din palme.
Mai esti suparata? :ingeras:
 

estrella

Member
Imi cer scuze Cornelia si ma bucur enorm ca esti aici. Nu vreau sa jignesc munca nimanui, dar am asimilat vitalitatea forumului cu existenta ta. Dupa anuntul plecarii s-au facut enorm de multe comentarii de gen "ce facem, cum facem?". Cred ca asta a parut total neprofesionist. Agitatie peste masura pentru hosting, instalarea unui forum oferit gratuit in planul de hosting, modificarea lui in php, cateva clickuri pentru culori, etc. Sincer, cea mai mare munca ar fi fost problema spammer-ilor...Asta da munca, sa-i stergi pe toti.
Cel mai tare m-a deranjat ca doreau schimbarea logo-ului...
In fine, revin la problema mea, va rog sa inchideti postarea, anuntul nu mai e valabil.
Va doresc succes in continuare!
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Dragut din partea ta dar vitalitatea unui forum nu e data de prezenta unui singur om. Oricat ar vrea omul ala n-are cum sa fie prezent peste tot si sa faca de toate. Bineinteles ca toata lumea s-a intrebat "ce facem acum?", a fost o discutie despre colaborarea dintre membrii grupului. Faptul ca pe mine nu m-ati vazut punandu-mi intrebari in public (sau nu prea mult) nu inseamna ca eu n-am avut un car de intrebari de-a lungul timpului. Nu a fost niciodata o discutie despre schimbarea logo-ului ci despre integrarea lui in noua schema cromatica - treaba care trebuie armonizata. Desi pare ca s-au intamplat putine lucruri concrete intr-o bucata maricica de timp sa stii ca nu e asa. Se lucreaza mult in spate, la lucruri la care lumea nici macar nu se gandeste. Ca s-o spun mai in gluma "lucrul la forum e mai mult in spate decat in fata". :rofl:

O sa inchid topicul si daca mai ai vreo nelamurire vorbim in privat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus