Vand hibiscusi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

tzep

Well-Known Member
Moderator
Nu, dar banuiesc ca-i tine postarita cateva zile. :banghead: Am inteles de la vecini ca asa face si cu pensiile lor. :envy: Eu coletele le-am dus la alt oficiu ca e mai aproape de mine si nu am putut intreba. Trebuie sa primesc si de la belisima ca joi a primit coletul si a fost ramburs asa ca mai astept vreo doua zile si ma duc la posta sa vad.
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Multumesc ,multumesc Tzepisor..Pachetul a ajuns cu foarte bine :) inca de ieri si plantutele sunt deja in casa noua.:roundflower:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Ma bucur ca totul e bine, am incredere ca hibi se vor acomoda si vor fi mai bine ingrijiti decat la mine in ultima perioada! :hug::orangeflower:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Am primit banii de la Anca si Belisima, va multumesc! :hug:
Lacramioara imi pare rau nu mai e. Mai sunt vreo cativa fara etichete si nu stiu ce fel sunt dar nu cred ca nu-mi aduc aminte sa fie galbeni. Daca cumva apare ceva te anunt.
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
La partea aeriana mai au ceva suferinte, dar la radacini nu. Anul asta au fost tuns de 5 ori si totusi au crescut. Si eu iti multumesc si sa te bucure cu flori multe! :):h:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Tot gandindu-ma la dimensiunile cutiei mi-am adus aminte si de promisiunea de acum cativa ani :giggle: ! Sa te bucuri de plante! :hug:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Raven ti-am trimis mp de marti de la pranz, nu mi-ai raspuns nimic! :oops:
 

raven

Member
Si eu care nu intelegeam de ce nu imi raspunzi...... Am scris mesajul si nu l-am trimis
Am folosit telefonul si cred ca de data asta tehnica m-a cam invins :(
L-am trimis acum. As vrea sa expediez maine banii daca imi raspunzi, apoi expedierea poti sa o faci saptamana viitoare dupa ce-i primesti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus