vand bulbi de crini de gradina, albi, comuni

ptr ca intentionez sa raresc tufele de crini din gradina de la tara, daca sunt doritori, ii vand cu 2 lei/bulb; ptr cei interesati: dupa crini, urmeaza lacramioarele :)
 
mi-am prins urechile in incercarea de a posta foto cu crini... ca sa nu mai spun ca intentionez sa fotografiez si bulbii... ce ma fac? se vede foto, popgeo?
 

popgeo

Well-Known Member
Membru staff
Moderator

popgeo

Well-Known Member
Membru staff
Moderator
cred ca cu postimg pozele stau acolo un timp foarte limitat... pt o oferta da vanzare e ok... dar iti trebuie totusi un album ca sa postezi la topicurile cu plantele favorite.
 

dragan gheorghe

New Member
ptr ca intentionez sa raresc tufele de crini din gradina de la tara, daca sunt doritori, ii vand cu 2 lei/bulb; ptr cei interesati: dupa crini, urmeaza lacramioarele :)
am si eu o rugaminte, daca ai disponibili bulbi de crini de gradina( albi si parfumati) asi dori si eu. da mesaj pe mail: gheorghedrgn@yahoo.com sau pe facebook : gheorghe dragan. as dori 20 bulbi. multumesc.( scrie in mesaj conditiile de livrare sau locatia de unde pot fi ridicati)
 
Am primit si eu coletul! Multumesc mult de tot pentru bulbi, arata foarte bine! Va felicit si pentru ambalarea lor! Sunt foarte incantat de acesti bulbi pe care i-am si plantat. La olandezii cu care colaborez n-am gasit varietatea asta simpla, dar ataaat de frumoasa si rezistenta!
 
Sus