Un Craciun ... prematur

alfa

Active Member
Multumesc Carmen.
Adevarul este ca m-am straduit cu pozele :oops: Cred ca se putea si mai bine, dar nu m-au ajutat nici aparatul, nici lumina, nici talentu'. :rofl:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Azi m-am dotat si eu cu doua bucati de coronite in stare bruta. Vroiam sa te intreb Alfa, elementele decorative le-ai facut tu, sau le-ai cumparat? Spune-mi si mie de unde sa apuc problema. :oops:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Pai zi, da-ti un pic in stamba ca parca mi-e dor de un pic de limbaj...cazon :mrgreen: :rofl:


Kinga, superbe!!!!!!! Ultima mi-a cucerit inima efinitiv :)
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Neah, astea... cazone sunt numai pentru urechile lui Constantin. Altfel n-ati mai zice despre mine ca-s o doamna. :)
 

claude

Well-Known Member
Moderator
De la o vreme, prea multa 'domnie', devine plictisitoare, lipseste culoarea :mrgreen:
 

alfa

Active Member
Nu am inteles prea bine.... ce sa confectionez? Cam toate sunt materiale naturale. Conuri, nuci, castane, flori uscate, stelute din coaja de mesteacan, etc.

Cateva le-am adunat eu din natura, restul sunt adunate de anul acesta si anul trecut de pe la Hornbach si altele de genul. Si am mai descoperit o sursa pe internet: gardeniadecor.ro. Au fost foarte prompti.

Scuze pentru intarziere.... am facut lebar in seara asta :rofl:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Merci Alfa. Dat fiind faptul ca eu n-am adunat nimic din natura ... o sa adun probabil din Hornbach. :oops:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Senzationale coronitele iar pozele zici ca sunt din cataloagele de Craciun!!!! Nici nu stii care sa zici ca-i mai frumoasa, superbe toate!!! :clap: :clap: :clap: :clap:
 

magda

Active Member
Moderator
Superbe Mada si Kinga. M-am uitat pe site-ul pus de tine Kinga, dar din pacate vand doar firmelor. Stii cumva cat este taxa de curierat ? Ma tenteaza cateva produse :visator:
 

alfa

Active Member
Dar nu vand doar firmelor! :eek: Eu nu am nici o firma si am cumparat de la ei acum vreo luna. Au trimis cu Fan Curier, taxele au fost ok, coletele nu sunt grele, ca doar sunt niste plante uscate sau ambalaje, etc.
 

magda

Active Member
Moderator
Sincer nu am facut o similare. Am citit la termeni si conditii si comentariile postate .
 
Sus