trandafiri Simona

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Bravo Simona, foarte frumoasa colectia ta, felicitari!
Primul inflorit din 2010 este Rhapsody in Blue :wink:
 

Blitz

Active Member
Extraordinari, trandafirii! :D Si Nr.1 din 2010 este fantastic- nici nu am mai vazut vreodata culoarea aceasta :D
 

elixir

Member
Simonikz a spus:
nick1971 a spus:
Superbi! Felicitari! :clap:
si cand te gandesti ca suntem vecine :) si nu ne cunoastem
Merci frumos. Stiu ca inca nu ne cunoastem, o sa avem timp....la urmatoarea intalnire :wink:
8) Eu trec zilnic prin Baicoi (la/de la servici)-spre casa..de maine o sa merg mai incet, cu ochii prin curti, cautand minunatiile...poate in toamna ai nevoie de cineva care sa-i ,,toaleteze" :rofl:
 

Simonikz

Member
elixir a spus:
Simonikz a spus:
nick1971 a spus:
Superbi! Felicitari! :clap:
si cand te gandesti ca suntem vecine :) si nu ne cunoastem
Merci frumos. Stiu ca inca nu ne cunoastem, o sa avem timp....la urmatoarea intalnire :wink:
8) Eu trec zilnic prin Baicoi (la/de la servici)-spre casa..de maine o sa merg mai incet, cu ochii prin curti, cautand minunatiile...poate in toamna ai nevoie de cineva care sa-i ,,toaleteze" :rofl:
:rofl: toamna singura ii toaletez, dar as avea nevoie de sfaturile cuiva cu experienta.....asa ca , tinem legatura :D .
 

nick1971

Active Member
elixir a spus:
Simonikz a spus:
nick1971 a spus:
Superbi! Felicitari! :clap:
si cand te gandesti ca suntem vecine :) si nu ne cunoastem
Merci frumos. Stiu ca inca nu ne cunoastem, o sa avem timp....la urmatoarea intalnire :wink:
8) Eu trec zilnic prin Baicoi (la/de la servici)-spre casa..de maine o sa merg mai incet, cu ochii prin curti, cautand minunatiile...poate in toamna ai nevoie de cineva care sa-i ,,toaleteze" :rofl:
inseamna ca locuiesti la Bordeni? :D
 
Sus