Trandafiri sannamaria

laural

Well-Known Member
Ce frumosi sunt :hipnotizat:
Chiar nu pot sa spun care imi place mai mult, toti sunt super :clap: :clap: :clap:

Vreau sa iti spun ca azi noapte am visat ca altoiam trandafiri :tavalit:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Geo ,mini caisa e o minune ,nu am mai vazut pana acum un mini asa de frumos :indragostit:
Laura ,mersi :D

vezi ca visurile se si mai adeveresc cateodata :rofl:
 

geodezia

Well-Known Member
am vazut la cineva in gradina numai mini rose tufe asa mici si delicate tufe fffrumoase maricele si pline de flori o frumusete
 

elianna

Well-Known Member
Foarte frumosi toti! Ce fericire sa ai mereu trandafiri infloriti. La mine e pauza si astept valul II.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
stati linistite ca si la mine ,din mult peste o suta de trandafiri numai astea infloresc :rofl: deci nu prea multe ,dar valul doi e foarte promitator fata de anul trecut cand pe vremea astea toti trandafirii erau fara frunze si boboci din cauza secetei :roll:
 

elianna

Well-Known Member
Peste 100 :eek: Putere de munca sa-i ingrijesti si sa te bucuri de ei :D
Si eu care sunt mandra ca am vreo 27 :D Dar pasiunea mea pentru trandafiri abia a implinit un an, asa ca e de inteles :)
 

clematite

Well-Known Member
elianna a spus:
Peste 100 :eek: Putere de munca sa-i ingrijesti si sa te bucuri de ei :D
Si eu care sunt mandra ca am vreo 27 :D Dar pasiunea mea pentru trandafiri abia a implinit un an, asa ca e de inteles :)
Si nu a devenit obsesie? :) Eu m-am virusat rau de tot. :rofl:
 

geodezia

Well-Known Member
Elli daca ai spatiu rosele vor deveni o obsesie si nu te mai poti opri .. eu iti urez sa te poti opri ca eu de 3 ani nu mai pot sa zic stop cu toate ca dusmanii de clasa sunt hotariti sa ma dea afara din casa ..noroc ca am stautara mare si nu ma pot urni din loc .
n rest este boal rea rosele astea ai vrea sa ii ai pe toti cei 5000 de trandafiri existenti in lume
si cind te gindesti ca nu am decit 4 %
 
Vreau si eu mai multe poze cu florile tale draga mea :oops: Iti multumesc pentru ca ai aratat atatora trandafiri cum numai in reviste se gasesc.
 

elipopa

Active Member
foarte frumosi si infloriciosi.... si eu sunt in asteptarea valului II , cei din primul val au fost urati la mine, din cauza ploii!!
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Novalis ,Kosmos,Golden c ,Benjamin b ,

Gaumo,Jugendliebe,Chippendale,Minerva

Kaiserin Farah 2x ,Henry Matisse ,Ravel

no name ,Darcey Bussel ,Landora
 
Sus