Trandafiri Rose

Dea

Active Member
sunt minunati Rose!
Cambridge castle este superb!
Sa te bucure cu multe flori!! si la cat mai multi! :clap:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Incearca sa iti faci un album pe webshots sau photobucket ca sa pui pozele direct fara link.Sunt mai vizibile,vizualizate mai usor si da mai bine decit sa stai sa deschizi fiecare link.
Este numai o parere .Te rog sa o iei ca o parerea de-a mea personala :hug:
In privinta rozelor....ce sa zic?La cit mai multi si sa poti sa-ti implinesti visul :D iar cei de acum sa iti traiasca ca sunt frumosi!
 

dancoman

Member
Ravel este sigur(am si eu unul cu alb pe primele petale ,,de jos,,...iar despre Sterling spun ca nu este...pune te rog o poza cu ghimpii
 

R@MONA

Active Member
Foarte frumosi, Rose!Sa te bucure cu multe flori frumoase! Cel artistic m-a dat pe spate! Este superb! :salivat:
 

nick1971

Active Member
Cambridge Castle si Golden Delight imi plac cel mai mult :visator:
sa-ti traiasca toti si sa te bucure cu multe flori! :D
 

Rose

Active Member
Va multumesc!
Din pacate eu pot face rost de poze foarte greu, deci nu pot sa postez nici macar una cu ghimpii lui S.S.
Cambridge Castle este un trandafir cum nu am avut vreodata. Tufa eu nu am vazut-o, l-am primit in stadiul de boboc pentru a-l pune in vaza. Nu este parfumat. Oricum, in toamna, daca mai apar de la aceeasi firma in Dedeman, voi fi pe faza pentru a mai cumpara niste "surprize".
Ii astept si pe ceilalti sa infloreasca, in special pe cei de la Coral, care abia misca...
 

elaelena

Member
si eu am trandafiri de la Coral, nu am pierdut niciunul , fii optimista... Cambridge Castle este si pe lista mea de achizitii..!
 
Sus