Trandafiri Nick

Rose

Active Member
DIVINI! M-am bucurat foarte tare cand am vazut noi postari in albumul Trandafiri, acum ca am parcurs toate pozele parca simt adierea primaverii! O impresionanta colectie! Mi-a atras atentia Minerva, chiar un trandafir deosebit...Cafe imi place la nebunie, l-am comandat si eu pt primavara asta, sunt curioasa in privinta parfumului ce ai de spus, atat la el cat si la Variegata. Grace si Prospero sunt ireal de frumosi...mi-ar placea mai multe poze inclusiv cu tufele formate! :hug:
 

nick1971

Active Member
si inca pozele la fiecare nu au fost cele mai bune :) prima floare nu spune prea mult.
am pregatit poze mai multe la fiecare in parte, o sa-mi fac timp sa fac albume pe fiecare, la care sa spun si cateva vorbe :D
 

Roxana Peled

Active Member
Absolut superb albumul! Nu m-am mai putut dezlipi de el :indragostit:
In plus am gasit ceva interesant acolo si vreau neaparat sa te intreb, poate oare sa fie asta Mainzer Fastnacht?

Nu am poza cu floarea mai inchisa :(
 

claude

Well-Known Member
Moderator
:p Ce antipatica esti! :rofl: Azi mi-a zis si sannamaria ca are boboci la Munstead Wood, asa ca va urasc intens :rofl:
 

miki70

Active Member
Eu am multi cu bobici dar nu i-am pozat. Souvenir du dr Jamain si unul noname de dulceata au cei mai multi boboci. Leonardo da Vinci are si el bobocel si e plantat in toamna. :eek:
 
Sus